PLAVBY NA ZAOCEÁNSKÝCH LODÍCH

Luxusní plavby lodí

S plavbami na zámořských lodích máme mnoho osobních zkušeností. Propluli jsme spoustu moří a otestovali mnoho zaoceánských lodí. Poznali jsme jejich kouzlo a různorodost. Rádi Vám tyto zážitky předáme a poradíme s výběrem nejen rejdařství, lodi či trasy. Každé rejdařství má svá specifika a je zaměřeno na požadavky jiné klientely. Proto je ten správný výběr důležitý k tomu, aby plavba splnila Vaše očekávání a představy.

Fantastické na plavbách lodí je to, že během jedné dovolené na lodi poznáte několik států a uvidíte mnoho míst. Každé ráno se probudíte na jiném pozoruhodném místě a přitom po celou dobu budete mít k dispozici zázemí luxusní lodi s vlastní komfortně vybavenou kajutou včetně příslušenství, dle výběru kategorie. Každý den si můžete zařídit dle vlastních představ. Vybrat si některý z nabízených fakultativních výletů, navštívit pevninu individuálně nebo strávit čas na lodi a využít různých služeb, které loď nabízí. Na lodi jsou různé restaurace, bary, obchody, bazén, sauna, posilovna, lázně, fitness, kosmetické a masážní salóny, kino, kasino a mnoho dalšího. Během plaveb lodí je vždy nabízena plná penze, úhrada nápojů se liší u jednotlivých rejdařství. U některých z nich jsou nápoje k jídlům zahrnuty v ceně, jiné nabízejí předem možnost dokoupení nápojových balíčků či nápojových all inclusive balíčků.

Naše nabídka zahrnuje 55 rejdařských společností, více než 650 lodí.

Luxury Travel s.r.o. nabízí svým klientům poradenství v oblasti služeb cestovního ruchu. Veškeré nabídky jsou zpracovány na základě Vaší individuální poptávky. Každý návrh nabídky je originálem připraveným jen pro Vás. Proto Vám na našich webových stránkách nenabízíme žádné, již předem vytvořené nabídky. Vše připravíme až ve chvíli Vašeho požadavku. Tímto Vám nabízíme maximální profesionální přístup a umožňujeme Vám čerpat z našich dlouholetých zkušeností a znalostí jednotlivých destinací a služeb.

Jestliže plánujete dovolenou s tímto námětem a zaujali jsme Vás, neváhejte nás kontaktovat se svými požadavky, rádi Vám vytvoříme nabídku.

Luxusní plavby | Luxury Travel
Luxusní plavby | Luxury Travel
Luxusní plavby | Luxury Travel
Luxusní plavby | Luxury Travel

LUXURY TRAVEL s.r.o.

  •    Radlická 3216/1g, Praha 5

  •    +420 234 802 207

  •    info@luxury-travel.cz


Zákazník bude před samotným jednáním o koupi zájezdu nebo služby cestovního ruchu seznámen s konečnou cenou v českých korunách.

FACEBOOK

© Copyright 2015 by www.sof-it.cz - Made With In Karlovy Vary