Poznejte ostrovy Francouzské Polynésie,
aniž byste měnili ubytovací stanoviště

Plavba po Francouzské Polynésii na palubě luxusní lodi MS Paul Gauguin
Prožijte na vlastní kůži atmosféru ostrovů Francouzské Polynésie na palubě prvotřídní lodi plné luxusu a elegance – MS Paul Gauguin. Poplavíte se od ostrovu k ostrovu a přitom si vychutnáte jedinečnou krásu Jižního moře. Jedná se bezpochyby o nezapomenutelnou dovolenou uprostřed Tichého oceánu.

Plavba po ostrovech Francouzské Polynésie

První den budete přivítáni v přístavu Papeete, kde kolem 15. hodiny následuje nalodění na palubu lodi. Kolem půlnoci se MS Paul Gauguin vydá na cestu směrem k Huahine. Objevte jedinečnost tohoto ostrova, např. během okružní cesty, kde můžete navštívit farmu perel (fakultativní výlet). Kolem 17. hodiny se vydáte v plavbě dále směrem na Bora Bora.

Druhý den v ranních hodinách připlujete k břehům ostrova Bora Bora, který patří k nejznámějším ostrovům Francouzské Polynésie. Ostrov můžete lépe poznat během fakultativního výletu v otevřeném autobuse „Le Truck“. 

Bora Bora je označován jako „Perla Francouzské Polynésie“. Během individuální projížďky loďkou budete mít příležitost poznat dechberoucí mnohotvárnost laguny (fakultativní výlet). Sopečný ostrov se svou horou Otemanu, je obklopen tyrkysovým mořem a nabízí překrásný kontrast k svěží zeleni na ostrově. Kolem 16. hodiny se vydáte z Bora Bora směrem k ostrovu Rangiroa.

Plavba na palubě lodi MS Gauguin

Inspirativní nabídka

Rangiroa je proslavená především dvou nádhernou lagunou, která je vynikajícím zázemím pro potápění a šnorchlování. Kolem 17:30 vyplouvá loď z ostrova na Fakaravu, který je uveden na Seznamu světového dědictví UNESCO jako biosférická rezervace. Pokud vyhledáváte bílé písečné pláže, unikátní přírodu absolutní klid a odpočinek, zde jste rozhodně na správné adrese.

Následující den strávíte odpočinkem na moři. Loď MS Paul Gauguin nabízí luxus v úzkém kruhu cestujících a vyzařuje svou elegancí v exotickém duchu. Na maximální počet 330 pasažérů připadá 215 členů posádky, kteří promění Váš pobyt na palubě lodi v nezapomenutelný zážitek. MS Paul Gauguin disponuje bazénem, restauracemi, různými bary a lounge, kasinem, nočním klubem, lázněmi, fitness zázemím a školou potápění PADI.

Osmý den doplujete k ostrovu Motu Mahana – k privátnímu ostrovu, který okouzlí své návštěvníky svými písečnými plážemi. Očekává Vás barbecue na ostrově, polynéská hudba, a to exkluzivně pro hosty MS Paul Gauguin. Kolem 17. hodiny plavba pokračuje na ostrov Moorea. Vysoké hory a svěží tropické pralesy, které se blyští různými odstíny zelené, vytvářejí z ostrova dokonalý ráj.

Předposlední den máte dostatek času k odpočinku, můžete si vychutnat luxus a elegantní zázemí lodě než kolem 17. hodiny vyplujete z ostrova Mooreaa navrátíte se do Papeete. Okružní plavba končí 11. den po snídani v Papeete.

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek: 09:00- 18:00
Schůzka je možná po domluvě i
mimo pracovní dobu
Facebook
Instagram
LUXURY TRAVEL s.r.o.

Radlická 3216/1g, Praha 5
+420 234 802 207
info@luxury-travel.cz
Prohlášení o ochraně osobních údajů.


BANKOVNÍ INFORMACE

IČO: 24142859
DIČ: CZ24142859 (jsme plátci DPH)

Platby v Kč:

ČSOB, č.ú.: 245 770 898 / 0300
SWIFT: CEKOCZPP
IBAN: CZ34 0300 0000 0002 4577
0898

Platby v EUR:

UniCredit Bank Austria
SWIFT: BKAUATWW
IBAN: AT47 1200 0515 7404 6115

Destinace:
Evropa, Asie, Afrika, Amerika, Karibik, Austrálie a Oceánie

Tématické pobyty:
Garantované okružní cesty, Svatby v zahraničí, Golfová dovolená, Zaoceánské lodě, Cesty za zdravím, Světové metropole, Pronájem obytných vozů, Pobytová dovolená, Jazykové kurzy v zahraničí,Svatební cesta, Svatba na zaoceánské lodi, Pronájem katamaránů, Oriental express


© Copyright 2018 by www.sof-it.cz - Made With In Karlovy Vary