Výjimečná místa a zážitky

Pojďte se toulat nezkrocenou přírodou Kanady a Aljašky

Jedná se o individuální návrh cesty. Jakékoliv změny a úpravy programu dle Vašich požadavků jsou možné. Vše se přizpůsobí Vašemu zadání a představám.

Dovolujeme si Vám představit výjimečnou cestu obytným vozem na trase z Calgary do Vancouveru. 13 dnů individuální cesty po krásách nedotčené přírody, vyznačující se různorodou krajinou, horami a mořem. Dechberoucí pobřežní panoramata, nesčetná množství fjordů, ledovců, jezer, horských vrcholů, národních parků a bohatá fauna ve volné přírodě – tím vším se vyznačuje tato rozsáhlá země, která Vám garantuje, že na tyto výjevy jen tak nezapomenete.

Kombinace obytného vozu a plavby na moři

Po příletu do Calgary a noci strávené v hotelu, začíná okružní cesta Kanadou, která Vám zaručí bohatou rozmanitost přírodních úkazů. V obytném voze, který je pro Vás rezervován, prozkoumáte na západě impozantní Skalisté hory, proslulý národní park Banff, divoké fjordské krajiny a metropoli pobřežní linie – Vancouver. Severní provincie Yukon na Vás zapůsobí divokou krajinou a unikátní přírodou. Ve východní části Kanady je nutností návštěva Niagarských vodopádů a od července do září mají návštěvníci jedinečnou příležitost pozorovat velryby, které v tomto období připlouvají k tamějším břehům. Pokud patříte mezi milovníky mořských plodů, určitě musíte zavítat do provincie Nová Scotia. Pronájem vozu končí ve Vancouveru, kde vůz odevzdáváte. Následují tři noci v metropolitním centru západní Kanady, abyste měli dostatek času poznat toto město. Během jeho návštěvy je pro Vás zajištěn jednodenní výlet hydroplánem do Victorie, odkud se vydáte na lodi na pozorování velryb.

Privátní transfer Vás vyzvedne v hotelu a odveze do přístavu, kde se nalodíte na palubu lodi Millenium, rejdařství Celebrity Cruises. Čeká na Vás verandová kajuta s plnou penzí a vyplouváte směrem na západní pobřeží, kde se nachází Aljaška, která je nejsevernějším a nejzápadnějším státem USA. Svou rozlohou je největším federálním státem Ameriky, avšak je třetím nejméně lidnatým státem této velmoci. Poloostrov, který prodalo carské Rusko Spojeným státům, Vás uchvátí svou úžasnou přírodou, která je vysněným místem všech dobrodruhů a milovníků drsné přírody. Fascinující je čistota divoké přírody, množství zvířat, ale i historie, kterou zde poznáte. Rejdařství Celebrity Cruises a loď Millenium, na jejíž palubě Vám nabízíme ubytování, lze ztotožnit s moderním luxusem a především nejvyšší úrovní pohodlí. Rejdařství si zakládá hlavně na špičkovém servisu, kvalitní gastronomii a profesionálně vyškolené posádce, která Vám splní každé přání.

Kontrast města a divočiny

Kanada & Aljaška

Objevte úžas poloostrova Kenai během plavby do Seward, které je rustikálním přístavním městem a představuje vstupní bránu do národního parku Kenai Fjords. Nachází se na velké přírodní křižovatce, kde se zálivy a fjordy táhnoucí se na jih k Pacifiku, setkávají s hřebenem divočiny. Ta je domovem mořských ptáků, nesčetných ostrovů, mokřadů a úchvatných panoramatických výhledů. Nenechte si ujít šanci ochutnat vynikající mořské plody – grilovaný filet z lososa na křupavém salátu zdobený čerstvými brusinkami a mandlemi je místní specialitou. Především s sebou nezapomeňte vzít dalekohledy, abyste mohli zachytit ty nejzajímavější dojmy z rostlinné a živočišné říše.

Po vylodění Vás organizovaný privátní transfer doveze do Anchorage k následnému letu zpět do Evropy.

PŘIHLÁSIT SE K NEWSLETTERU

Váš email


Facebook
Instagram
LUXURY TRAVEL s.r.o..
Radlická 3216/1g, Praha 5
+420 234 802 207
info@luxury-travel.cz
Prohlášení o ochraně osobních údajů.
Destinace:
Evropa, Asie, Afrika, Amerika, Karibik, Austrálie a Oceánie

Tématické pobyty:
Garantované okružní cesty, Svatby v zahraničí, Golfová dovolená, Zaoceánské lodě, Cesty za zdravím, Světové metropole, Pronájem obytných vozů, Pobytová dovolená, Jazykové kurzy v zahraničí,Svatební cesta, Svatba na zaoceánské lodi, Pronájem katamaránů, Oriental express


© Copyright 2018 by www.sof-it.cz - Made With In Karlovy Vary

Luxury Travel