Vánoční a Silvestrovská plavba po Asii

Pociťte na vlastní kůži atmosféru zemí Asie na palubě lodi AIDAblu. Při této plavbě se poplavíte k břehům exotického Thajska, kontrastní Malajsie, moderního Singapuru a okouzlujícího Vietnamu. Jihovýchodní Asie fascinuje své návštěvníky nezapomenutelnou atmosférou metropolí a měst, ale i krásnými plážemi.

Nabízené rejdařství AIDA je pod německým vedením. 100% organizovanost Vašeho zájezdu po doletu do destinace a během jejího průběhu je na nejvyšší úrovni. Filozofií této společnosti jsou ležérně prožité dny, bez jakýchkoliv předpisů, týkajících se dress code, což si klienti velice užívají. 

Také flexibilita v restauracích, bez povinnosti přesného času stravování a fixního usazení u stolu, s tematickými kulinářskými zážitky, je výhodou. Na palubě je několik restaurací bufetového a a-la-carte typu – asijská, italská, steak house, které je možné bez doplatku využívat. Pro gurmány je k dispozici za doplatek restaurace již s nabídkou snídaně a večeře. 

Každodenní nabídka večerních zábavních programů, živá hudba v barech, nebo pod širým nebem, kasíno, knihovna a nákupní arkáda jsou garantem večerního programu.  O zábavu Vašich dětí se postarají animačními programy, rozdělené do několika věkových skupin a bazén se skluzavkou pobaví malé i velké. 

Lázně, sauna a wellness nabídka s bohatým množstvím procedur poskytuje relaxaci a odpočinek. Moderně vybavené fitness centrum je k dispozici bez poplatku. Jóga a soukromé hodiny s trenérem obohatí Vaše dny na moři. Výjimečností tohoto rejdařství je, že na každé lodi je soukromá část pro milovníky nudismu. 

Vánoce 2019 v Bangkoku a Nový Rok 2020 v Singapuru

Během 14-ti denní plavby Vás čeká 5 dnů odpočinku na palubě lodi AIDAblu. Pro takovéhoto případy je loď vybavena velkou nabídkou volnočasových aktivit. K dispozici Vám je bazén, multifunkční sportovní hřiště s možností zahrát si tenis, volejbal nebo basketbal. Příznivci běhu mohou využit joggingovou dráhu nebo fitness centrum. Hosté, kteří upřednostňují kvalitní odpočinek a relax, určitě zavítají do wellness areálu, kde si mohou vychutnat např. masáž, manikúru nebo služby holiče či kadeřníka. O zábavu se postará živá hudba, diskotéka, knihovna, dětské kluby či kasino. Na lodi nalzenete několik restaurací. Samoobslužnou Bella Donna restauraci s italskými pokrmy, California Grill, kde se podávají především burgery a pizza nebo můžete zavítat do asijské East Restaurant s a-la-carte jídelním lístkem. Sushi Bar, pivnice a vinotéky jsou pro AIDAblu samozřejmostí.

K dispozici je na lodi několik typů kajut. Od základní vnitřní kajuty až po ty nejvyšší kategorie ubytování ve suitách. Vnitřní kajuty představují finančně nejvýhodnější typ ubytování na lodi. V případě vnější kajuty se jedná o kajutu s oknem s omezeným výhledem z lodě. Dostatek soukromí při snídani poskytují balkónové či verandové kajuty s venkovním posezením jenom pro Vás.  Pro nejnáročnější zákazníky jsou k dispozici suity. 

Vánoční a Silvestrovská plavba začíná naloděním v přístavu Laem Chabang v Bangkoku, kde strávíte dva dny a máte tak jedinečnou příležitost se blíže seznámit s hlavním městem Thajska – městem Andělů, jak se mu také běžně přezdívá. Velkolepý královský palác, nesčetné chrámy, sochy Buddhy a stále přetrvávající nádech exotiky – pro mnohé návštěvníky je Bangkok branou do jihovýchodní Asie. Rušná metropole totiž fascinuje svými kontrasty západní modernity a kultury Dálného východu. Pokud nemáte chuť trávit den ve vlastní režii, na výběr máte několik organizovaných výletů po Bangkoku. 

Pátý den Vás čeká návštěva přístavu Port Klang v blízkostii hlavního města Malajsie – Kuala Lumpur. Přístav Port Klang byl vybudován na konci 19. století během britského koloniálního období s cílem usnadnit dopravu právě mezi tímto přístavem a hlavním městem, které je vzdáleno 38 km severovýchodním směrem. I v přístavním městě však naleznete několik pamětihodností. Mezi ty nejznámější se řadí především palác Sultan (Istana Alam Shah), měšita Pasar Jawa nebo chrám Sri Sundajara Perumal, který je jedním z nejstarších a největších indických chrámů v Malajsii. Na druhém břehu řeky Klang se ponořte do historické čínské čtvrti s pestrobarevnými buddhistickými chrámy a rušnou ulicí Petaling. Zde můžete strávit hodiny nakupováním krásných suvenýrů z Vaší cesty. V případě zájmu je možné zprostředkovat výlet do Kuala Lumpur. Na cestě do rychle se vyvíjející metropole naleznete okouzlující kontrasty na každém rohu.  

Následující dva dny ještě zůstanete na březích Malajsie. Nejdříve budete mít možnost navštívit Penang, kdy ihned, když vstoupíte do přístavu, uvidíte jeden z nejpůsobivějšíchh architektonických skvostů – most Penang spojující ostrov s pevninou. Turistické centrum Langkawi se nachází na západním pobřeží kolem letiště. Zde naleznete dokonalé pláže (pláž Tengah a Cenang), kde se nachází také spoustu kaváren, restaurací a obchodů. Na severozápadě Vás čeká deštný prales se 705 metrů vysokým vrcholkem Mat Cincang, který je nejznámější horou souostroví Langkawi. Navštívit můžete také Oriental Village – vesnici v malajsko-orientálním stylu s malým geoparkem a možnostmi nákupů.

Po návštěvě Malajsie Vás čeká pulsující atmosféra Singapuru. Zde poznáte, jak obchod dokáže ovlivnit místní kulturu. Singapur je tvořen 60 ostrovy a je znám především pro svou rozmanitost a připomíná tavící kotel všech kultur, které zde žijí pokojně bok po boku. Město přikládá tradicím velký význam. Neobvykle bezpečné a čisté město je zároveň velmi moderní. Ohromující novodobá architektura připomíná New York a siluety mrakodrapů ve Vás evokují Dubaj. Přepravte se trajektem nebo lanovkou na pobřežní ostrov Sentosa a vychutnejte si panorama města z nejvyššího bodu – věže Merlion. Na ostrově je také impozantní  zábavní park ve stylu Disney a mnoho dalších zajímavých exponátů. S magnetickou kolejnicí můžete projet celý ostrov. Pokud Vás zajímá podvodní život, neměli byste vynechat návštěvu centra Underwater World, kde objevíte rozsáhlou výstavu mořského života skrz skleněný tunel. 

Okružní plavba končí 06.01. v Bangkoku. Jedná se o balíček plavby s odlety z Mnichova. Z tohoto důvodu je Vám loď k dispozici až do transferu na letiště a zpátečního odletu do Evropy. Transfery z/na letiště jsou součástí balíčku a jsou již zahrnuty v ceně. 

screen(5)_optimized
-uw5gy5-800px_optimized
vu8vda75vzgzykr2-800px_optimized
AC_026386_zugeschnitten_optimized
csm_AC_033476_02_d674f0c3c0_optimized
screen(3)_optimized
screen(4)_optimized
D_optimized
csm_Entertainment_neu_2571a26780_optimized
csm_Service..._c7b11339b9_optimized
screen(2)_optimized
screen(6)_optimized
N_optimized
csm_Kulinarik_2_7f6892f0c1_optimized
csm_Ocean_Bar_ecb575ba73_optimized
OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek: 09:00- 18:00
Schůzka je možná po domluvě také
mimo pracovní dobu
Facebook
Instagram
LUXURY TRAVEL s.r.o.

Radlická 3216/1g, Praha 5
+420 234 802 207
info@luxury-travel.cz
Prohlášení o ochraně osobních údajů.


BANKOVNÍ INFORMACE

IČO: 24142859
DIČ: CZ24142859 (jsme plátci DPH)

Platby v Kč:

ČSOB, č.ú.: 245 770 898 / 0300
SWIFT: CEKOCZPP
IBAN: CZ34 0300 0000 0002 4577
0898

Platby v EUR:

UniCredit Bank Austria
SWIFT: BKAUATWW
IBAN: AT47 1200 0515 7404 6115

Destinace:
Evropa, Asie, Afrika, Amerika, Karibik, Austrálie a Oceánie

Tématické pobyty:
Garantované okružní cesty, Svatby v zahraničí, Golfová dovolená, Zaoceánské lodě, Cesty za zdravím, Světové metropole, Pronájem obytných vozů, Pobytová dovolená, Jazykové kurzy v zahraničí,Svatební cesta, Svatba na zaoceánské lodi, Pronájem katamaránů, Oriental express


© Copyright 2018 by www.sof-it.cz - Made With In Karlovy Vary"Naše webové stránky využívají technologií externích reklam od služby, Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s.
Ty nám umožňují ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“