Cesty luxusními vlaky

 

Inspirativní výběr z naší široké nabídky

GOLDEN EAGLE

Zlatý orel“ je nově zrekonstruovaný carský vlak, který je určen pouze pro turistické účely. Na palubě luxusního soukromého vlaku můžete očekávat luxusně vybavené kabiny s vlastní koupelnou. Prvotřídní služba je standardně zahrnuta, s osobní obsluhou kabiny, která je k dispozici po celou dobu jízdy, aby se postarala o všechny vaše potřeby. Golden Eagle byl pečlivě navržen s důrazem na vaše pohodlí, relaxaci a zábavu. Kromě vlastních soukromých spacích kabin můžete strávit čas i v barových, či společenských vozech.
Lůžkové kabiny skýtají výběr luxusu a pohodlí v několika typech lůžkových kabin:
Imperial Suite – Gold ClassSilver Class
Luxusním císařským vlakem se můžete vypravit z Moskvy do Šanghaje, nebo prozkoumat druhé největší jezero Ruska – Bajkal, a to díky trase Moskva – Irkutsk, či Moskva – mongolský Ulaanbaatar.

TRANSSIBIŘSKÝ EXPRES

Cesta po nejdelší železniční trati vedoucí z Moskvy až do Pekingu, přes Jekatěrinburk, Sibiř, Bajkalské jezero a Ulaanbaatar nabízí spojení železnice a intenzivní zážitky z poznávání země. V roce 1899 jel první vlak po této železnici, který spojuje 380 měst a vesnic. Vlak má 15 vagonů pro pasažéry, poštovní vagon a restaurační vůz. Každý vagon má vlastní topení na uhlí, samovar pro přípravu čaje, zásobník na studenou vodu, dvě umývárny a toalety. Každý z vagonů má dva členy posádky, kteří se starají o Vaše pohodlí. V naší nabídce jsou dva typy ubytování – obytné kupé (až pro čtyři osoby) a kupé třídy LUX (pro dvě osoby).
Stravování je možné v jídelním voze. Dovolujeme si upozornit, že vhledem k omezeným možnostem skladování potravin zde není nabídka tak rozmanitá.
Cestou Vás čeká množství zastávek, při některých z nich budete nocovat mimo vlak – v předem zajištěných hotelích. Možnost tedy budete mít poznat Bajkalské jezero, či Sibiřskou tajgu a tundru, mongolský Ulaanbaatar, čínský Peking a Šanghaj. Různorodost míst, která navštívíte během této cesty, Vám zajistí neopakovatelný zážitek.

PRIDE OF AFRICA

Vlaky společnosti Rovos Rail nabízí klientům luxusní cestu krásnou Afrikou, nazvanou “Pýcha Afriky” v jedné ze dvou soukromých vlakových souprav.
Romantická cesta, čítající 1600 km, je zahájena buď ze soukromého nádraží Capital park Station v Pretorii s poznávacími mezizastávkami v historických městech a významných muzeích jižní Afriky, s konečnou zastávkou v Kapském městě. Cestu můžete také zahájit přímo v Kapském městě a poklidnou cestu do Pretorie si vychutnat jen s jednou mezizastávkou v malebném městě Kimberly, spojenou s prohlídkou muzeem diamantů. Na výběr jsou i další cesty vlakem Pride of Africa, a to z Kapského města k Viktoriiným vodopádům, z Pretorie do Durbanu, či se vydat z malebného Kapského města do George.
Vlak jezdí od roku 1989 a získal ocenění výjimečnosti. Vlak pojme maximálně 72 cestujících, kteří jsou ubytováni v prostorných a luxusních suitách. Vyhlídkový vůz, ze kterého můžete sledovat cestu z venkovní perspektivy, nabízí místo pro 32 pasažérů.

ORIENTAL EXPRESS

Cesta luxusním vlakem Eastern & Oriental Express z Bangkoku do Singapuru, nebo do Kuala Lumpur (cesta je možná i opačným směrem), nabízí prožitek z kombinace luxusu, elegance a exotiky. Pro většinu cestovatelů je jízda tímto vlakem jejich vrcholem cesty po Asii.
Pro Váš intenzivní prožitek z prozkoumávání jihovýchodní Asie v mýtickém stylu, interiér vlaků je obložen třešňovým dřevem a doplněn Thajským hedvábím s Malajskými výšivkami, které dokonale podtrhují atmosféru cestování v secesním stylu.
Díky rozmanitosti trasy se můžete těšit na překročení Malajsie průsmykem v Johorské úžině, na cestu palmovými plantážemi po Malajském poloostrově, či objevování mešit v Georgetownu.
V Thajsku Vás cesta povede hustou a divokou džunglí, malými vesničkami s chrámy na cestě do Kanchanaburi a samozřejmě přes neslavný most přes řeku Kwai.
Užijete si procházku pulzujícím Laosem a budete mít možnost poznat a prozkoumat srdce Thajska – Bangkok s nádhernými chrámy a trhy.
Kombinace neopakovatelné atmosféry vlaku, doplněna výjimečnou luxusní gastronomií a služby personálu byste těžko jinde hledali. Vlak nabízí 12 lůžkových vagonů pro 132 pasažérů. 66 kupé s vlastním sociálním zařízením, sejfem a klimatizací. S velkoplošnými okny, které umožňují sledování krajiny kterou projíždíte a 24 hodinový servis personálu. Ve vlaku jsou samozřejmě i dvě Presidental Suite pro Vaše největší pohodlí.

ORIENT EXPRESS

Cesta legendárním vlakem Simplon – Orient Express, který si i přes moderní uzpůsobení dnešním požadavkům, ponechává eleganci a styl cestování ve 20. letech minulého století, vede tradičně z Londýna, přes Paříž do BenátekZdobné detaily ve stylu Art Deco Vás přenesou do doby Aghaty Christie, jemně podpořené sladkými tóny klavírních melodií. Precizní personál se postará o Vaše intenzivní potěšení z cesty a bude Vás rozmazlovat po celý čas strávený ve vlaku. 

Po snídani jsou lůžka složena a kabiny se z lůžkových upraví do klasické podoby. K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové kabiny, či kabinové apartmány.

Trasy můžete zvolit i následující

Benátky – Praha

Praha – Paříž – Londýn

Benátky – Vídeň Budapešť

Budapešť – Vídeň – Paříž – Londýn

Paříž – Istanbul

Istanbul – Paříž

Londýn – Paříž – Berlín

Berlín – Paříž – Londýn

Facebook
Instagram
.

.
LUXURY TRAVEL s.r.o.

Strmý vrch 247/13
Praha – Velká Chuchle
+420 731 439 750
+420 220 960 468
info@luxury-travel.cz
Osobní schůzka je možná po domluvě
Prohlášení o ochraně osobních údajů.

BANKOVNÍ INFORMACE

IČO: 24142859
DIČ: CZ24142859 (jsme plátci DPH)

Platby v Kč:

ČSOB, č.ú.: 245 770 898 / 0300
SWIFT: CEKOCZPP
IBAN: CZ34 0300 0000 0002 4577
0898

Platby v EUR:

UniCredit Bank Austria
SWIFT: BKAUATWW
IBAN: AT47 1200 0515 7404 6115

Destinace:
Evropa, Asie, Afrika, Amerika, Karibik, Austrálie a Oceánie

Tématické pobyty:
Garantované okružní cesty, Svatby v zahraničí, Golfová dovolená, Zaoceánské lodě, Cesty za zdravím, Světové metropole, Pronájem obytných vozů, Pobytová dovolená, Jazykové kurzy v zahraničí, Svatební cesta, Svatba na zaoceánské lodi, Pronájem katamaránů, Oriental express


© Copyright 2021 by www.sof-it.cz - Made With In Karlovy Vary"Naše webové stránky využívají technologií externích reklam od služby, Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s.
Ty nám umožňují ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“