Jak pracujeme

Váženi a milí zákaznici,

Dovolte, abychom Vás informovali, ze provozovna firmy Luxury Travel s.r.o. na adrese Radlická 3216/1g, Praha – Smíchov,  byla k 31.03.2020 uzavřena. Vzhledem k pandemii Covid 19, která katastrofálně postihla i sektor cestovního ruchu, jsme se rozhodli pro okamžité kroky ke snížení nákladů tak, aby provoz firmy byl náklady zatížen co nejméně. Z tohoto důvodů jsme provozovnu zrušili. Domníváme se, že pouze s razantními kroky je možno tuto hospodářskou situaci zachránit.

Funkčnost firmy je samozřejmě nadále zachována.  Sídlo firmy je doposud beze změny. Osobní schůzky jsou po předchozí telefonické domluvě možné, jakmile to bude z hlediska opatření vlády České republiky související s pandemií, povolené.

Korespondenční adresa zůstává beze změny. Taktéž emailová a telefonická spojení jsou zachována.

Zákazníky, kteří mají zakoupený zájezd s termínem cesty v roce 2020, budeme informovat a jakýchkoliv nařízeních a podmínkách ohledně zájezdů, pokud by tyto nemohly být z důvodu vládních nařízení realizovány.   

Pevně věříme, že po zlepšení situace a opětovném otevření hranic, které umožní cestovat, nám i nadále zachováte svou přízeň.

Spokojený zákazník je smyslem naší práce

Naším prioritním zájmem je absolutní spokojenost našich klientů s plánováním a realizací dovolené. Nabídky pro Vás připravujeme zcela individuálně dle Vašeho zadání, požadavků a představ. Naše nabídka nám umožňuje naprostou flexibilitu a nemáme žádná omezení. Každý návrh cesty je originálem připraveným pouze pro Vás. V cestovním ruchu působíme již od roku 1991 a svět známe. Naše know-how Vám ušetří čas i energii při plánování dovolené, poskytne množství inspirací a myšlenek, jak dovolenou prožít. Náš osobní přístup a péče o Vaše volné dny, je pro nás zásadní.

Naše portfolio služeb cestovního ruchu je tak bohaté, že příprava návrhu tak, aby byly zohledněny nejlepší ceny za nejvyšší kvalitu, může trvat i několik hodin. Vašemu zadání se chceme věnovat bez časového tlaku s veškerou kreativitou a možnostmi, které jsme schopni nabídnout.

Z tohoto důvodu zpoplatňujeme kaucí, a to následovně:

  • Běžný zájezd – 1.000,- Kč (2-3 varianty),
  • Složitější zájezd (kombinace více míst) – 2.000,-Kč (2 varianty),
  • Individuální změny v nabídkách (termín, změna letecké společnosti, změna hotelového ubytování apod.), jsou ZDARMA,
  • Při zakoupení dovolené Vám bude tato kauce vrácena.
  • Při odstoupení bude kauce použita na úhradu vzniklých nákladů.
Facebook
Instagram
.

.
LUXURY TRAVEL s.r.o.

Strmý vrch 247/13
Praha – Velká Chuchle
+420 731 439 750
+420 220 960 468
info@luxury-travel.cz
Osobní schůzka je možná po domluvě
Prohlášení o ochraně osobních údajů.

BANKOVNÍ INFORMACE

IČO: 24142859
DIČ: CZ24142859 (jsme plátci DPH)

Platby v Kč:

ČSOB, č.ú.: 245 770 898 / 0300
SWIFT: CEKOCZPP
IBAN: CZ34 0300 0000 0002 4577
0898

Platby v EUR:

UniCredit Bank Austria
SWIFT: BKAUATWW
IBAN: AT47 1200 0515 7404 6115

Destinace:
Evropa, Asie, Afrika, Amerika, Karibik, Austrálie a Oceánie

Tématické pobyty:
Garantované okružní cesty, Svatby v zahraničí, Golfová dovolená, Zaoceánské lodě, Cesty za zdravím, Světové metropole, Pronájem obytných vozů, Pobytová dovolená, Jazykové kurzy v zahraničí, Svatební cesta, Svatba na zaoceánské lodi, Pronájem katamaránů, Oriental express


© Copyright 2021 by www.sof-it.cz - Made With In Karlovy Vary"Naše webové stránky využívají technologií externích reklam od služby, Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s.
Ty nám umožňují ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“