Privátní ostrovy

Inspirativní výběr z naší široké nabídky

VELAA PRIVATE – MALEDIVY

Ostrov Velaa – tedy “Želví srdce” se nachází v atolu Noonu, severně od Male. Kromě klasického zážitku z Malediv nabízí tento moderní ostrov výjimečný servis, absolutní soukromí a ubytování na nejvyšší úrovni. Osobní komorník, neboli Housemaster, se stará o to, aby Vám bylo splněno každé Vaše přání. 47 vil, situovaných přímo na pláži, nebo na kůlech nad lagunou, Vám zprostředkovávají uvolněnou atmosféru. Sportovní vyžití nabízí šnorchlování, potápění, fittness centrum, jóga a tenis jsou zde samozřejmě nabízeny. Tento ostrov je výjimečný i devíti jamkovým golfovým hřištěm.

DESROCHES FOUR SEASONS RESORT – SEYCHELY

Resort na ostrově Desroches je od jara 2018 nově otevřen pod vlajkou hotelového řetězce Four Seasons hotels & resorts. Tento 6 km dlouhý ostrov je vzdálen pouze 5° jižní šířky od Ekvádoru, ve skupině ostrovů Seychel. Jsou zde k vidění nejen rozsáhlé lány kokosových plantáží, ale své místo zde nalezli i Želvy obrovské, které jsou zde v hojném zastoupení. Azurově modrý oceán a bohaté korálové útesy jsou rájem pro potápěče a milovníky vodních sportů, jako je windsurfing, plachtění, rybolov a tenis, jen doplňují pestrou nabídku. 71 Suita vill, zasazených do srdce ostrova, skýtá maximální soukromí. Organické SPA a Jóga poskytují odpočinek a uvolnění.

FREGATE ISLAND – SEYCHELY

Dříve útočiště pirátů se nyní stalo klenotem a rájem v oblasti Seychel. Exkluzivita je premisou na tomto 2,2 čtvereční kilometry privátním ostrově. 16 soukromých vil zasazených do přírodní rezervace, nabízí neopakovatelný pohled na Indický oceán. Sedm pláží, které patří  k nejkrásnějším plážím na světě, nabízí možnost k vodním aktivitám, jako je potápění a šnorchlování. Ostrov má vlastní PADI školu potápění, také windsurfing, tenis, mountain biking a fittness, které jsou Vám k dispozici. SPA o rozloze 4500 metrů čtverečních Vám umožní hlubokou relaxaci. Mimo bílých písčitých pláží, tropické džungle a bohatou funou a florou, se zde můžete i těšit z přítomnosti Želvy obrovské – Aldabrachelys Gigantea, které se zde v hojné míře vyskytují, právě díky přirozenému prostředí, které jim ostrov poskytuje.

NORTH ISLAND – SEYCHELY

Soukromý ostrov je situován 32 km od ostrova Mahe na Seychelách. Přírodní materiály a zemi typický stavební styl jsou znakem North Islands. Tento výjimečný luxusní resort leží na stejnojmenném ostrově. Zde zažijete neopakovatelný pocit ve stylu Robinsona Crusoe, ultimativní soukromí a vynikající servis. V harmonicky situovaných jedenácti vilách, zasazených do tropické oblasti, prožijete pocit absolutního odpočinku a relaxace. V restauraci připravuje kuchař čerstvé individuální pokrmy dle Vašich přání. Exkluzivní SPA, potápění, šnorchlování, mountain biking a fittness centrum jsou skvělým alternativním doplňkem Vašeho času. Ostrov má vlastní PADI školu potápění.

MIAVANA ISLAND – MADAGASKAR

Panenský ostrovní ráj Miavana se nachází na soukromém ostrově Nosy na Madagaskaru. Miavana je exkluzivní svatyní kde se snoubí luxus s exotickým safari stylem, jedinečným hotelovým servisem a Madagaskarskou pohostinností. Miavana znamená v místní řeči “soudržnost” a ta se zračí v resortu v každém detailu, jedná se o kouzlo spojení mezi člověkem, přírodou, faunou a florou. Tento resort má pouze 14 vil s privátními bazény a absolutním soukromím. Odemkněte svou představivost a prozkoumejte bohatství tohoto pozemského ráje, nechte se hýčkat při návštěvě jedné ze tří gurmánských restaurací, využijte infinity střešní bazén s barem, nebo se oddávejte relaxaci přímo na bílé písčité pláži. Ostrov nabízí i kulturní a aktivní vyžití. Můžete se třeba vydat prozkoumat muzeum se shromážděnými poklady Madagaskaru, nebo muzeum kuriozit – Cabinet of Curiosites. SPA nabízející služby přímo ve Vaší vile zpříjemní Váš volný čas. Potápění, šnorchlování a výlety helikoptérou jsou zlatým hřebem na tomto ostrově.

BRANDO ISLAND – FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE

Dříve soukromá letní residence králů, později na toto výjimečné místo jezdil Marlon Brando. Tetiaroa Atoll je seskupení dvanácti ostrovů, v jejichž laguně se nachází tento luxusní resort. Bílé pláže, romantická laguna, bohatě žijící korálový útes a nedotčená příroda zvou k vodním sportům a odpočinku. Třicet pět luxusních vil, pro maximálně 82 hostů, je postaven v polynéském stylu. Restaurace s vinným sklepem a několik dalších gastronomických lokalit Vás svou kvalitou zajisté nadchnou. Potápění, šnorchlování, fittness, tenis a SPA nabízejí své služby pod volným nebem. To vše Vás čeká na ostrově Brando.

SONG SAA – KAMBODŽA

Pocit jako na Maledivách, avšak v Asii. První soukromý resort na privátním ostrově v Kambodži. Tento ostrov je doposud neprozkoumaným rájem, stranou civilizačního turismu. Dvacet čtyři luxusních vil, harmonicky v souladu s přírodou umožňuje všem návštěvníkům naprosté soukromí. K dispozici je Jungle vila – situována v džungli tohoto ostrova, Ocean vila – přímo na pláži nebo vily na kůlech nad vodou. Vista bar & restaurant, který je postavený na kůlech, jóga, meditační centrum, fittness, šnorchlování, vaření, výlety na lodích a kajacích, to vše Vám zpříjemní Váš čas na tomto místě.

Facebook
Instagram
.

.
LUXURY TRAVEL s.r.o.

Strmý vrch 247/13
Praha – Velká Chuchle
+420 731 439 750
+420 220 960 468
info@luxury-travel.cz
Osobní schůzka je možná po domluvě
Prohlášení o ochraně osobních údajů.

BANKOVNÍ INFORMACE

IČO: 24142859
DIČ: CZ24142859 (jsme plátci DPH)

Platby v Kč:

ČSOB, č.ú.: 245 770 898 / 0300
SWIFT: CEKOCZPP
IBAN: CZ34 0300 0000 0002 4577
0898

Platby v EUR:

UniCredit Bank Austria
SWIFT: BKAUATWW
IBAN: AT47 1200 0515 7404 6115

Destinace:
Evropa, Asie, Afrika, Amerika, Karibik, Austrálie a Oceánie

Tématické pobyty:
Garantované okružní cesty, Svatby v zahraničí, Golfová dovolená, Zaoceánské lodě, Cesty za zdravím, Světové metropole, Pronájem obytných vozů, Pobytová dovolená, Jazykové kurzy v zahraničí, Svatební cesta, Svatba na zaoceánské lodi, Pronájem katamaránů, Oriental express


© Copyright 2021 by www.sof-it.cz - Made With In Karlovy Vary"Naše webové stránky využívají technologií externích reklam od služby, Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s.
Ty nám umožňují ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“