Světové metropole

Každá světová metropole má svou duši a osobitou atmosféru. Jsou pýchou Evropy, Asie i Ameriky a domovem slavných stavitelů, architektů a umělců. Okouzlují své návštěvníky skvosty v podobě katedrál, chrámů, věží, ale i hradů a zámků, opředenými tajnými bájemi. Dominanty těchto měst uchvátily srdce milionů návštěvníků. Města s historickým základem si podmaní svou krásou a výjimečností každého, kdo vstoupí do jeho bran: italský Řím, Florencie i Benátky, nabízí velkou škálu architektonických skvostů a uměleckých děl. To vše je obohaceno stylovými restauracemi s gastronomickým zážitkem. 

Inspirativní výběr světových metropolí

ISTANBUL

Město na dvou kontinentech, okouzluje sytou vůní orientu, starodávnou architekturou a divokým prolínáme moderních prvků s tradicí.

NEW YORK 

Město – které nikdy nespí. Svou specifickou atmosférou, si získá každého návštěvníka, stejně jako Socha svobody, vyhlášené galerie a muzea a neodolatelné možnosti nákupu.

THAJSKÝ BANGKOK

Nebo-li Město andělů, Vám ukáže svou duši plnou extrémů. Buddhistické chrámy, které vyzařují klidem a pohodou, střídají rušná tržiště. Smaragdový Buddha se nachází právě na tomto místě.

SAN FRANCISCO

Velkolepý most Golden Gate a kouzelné manuálně ovládané tramvaje, jsou lákadly, která Vás pohltí.

BUENOS AIRES

Místo plné rytmu tanga se svým historickým centrem a vzpomínkami na Evu Perón, nekonečný noční život a vytříbený jídelníček.

PAŘÍŽ

Sen všech zamilovaných jako nejromantičtější město Evropy, nabízí nejen velké parky, proslulé bulváry. Je lákadlem milovníků umění, je městem módy a Eiffelova věž je nezapomenutelným zážitkem všech návštěvníků.

LONDÝN

Pestré srdce Británie je multikulturním a rozmanitým městem, sídlem královské rodiny a nabízí také netradiční kulinářské zážitky. I zde si milovníci nákupů mohou užít obchodní ráj.

AUSTRALSKÉ SYDNEY

S extravagantní stavbou Sydney opera House láká veselým nočním životem, krásnými plážemi a zajímavou kulturou města.

Naše nabídka

Mnoho měst je možné navštívit v kombinaci stop-overu (zastávky na přestupovém letišti), při letech do vzdálených destinací. Možností je zde mnoho.

  • Komplexní nabídka služeb veškerých služeb cestovního ruchu (letenky, hotely, transfery apod.)
  • Kombinace světových metropolí s místem přestupu na Vašich dálkových letech (Dubaj, Singapur, Kuala Lumpur, Bangkok a mnoho dalších)
  • Vstupenky do muzeí, galerií a dalších atrakcí měst
  • Vstupenky na muzikály a do divadel
  • Zajištění organizovaných prohlídek měst
  • Zajištění „City Passů“
  • Zajištění organizovaných výletů do okolí měst
  • Vše na míru podle Vašich představ
PŘIHLÁSIT SE K NEWSLETTERU

Váš email


Facebook
Instagram
LUXURY TRAVEL s.r.o..
Radlická 3216/1g, Praha 5
+420 234 802 207
info@luxury-travel.cz
Prohlášení o ochraně osobních údajů.
Destinace:
Evropa, Asie, Afrika, Amerika, Karibik, Austrálie a Oceánie

Tématické pobyty:
Garantované okružní cesty, Svatby v zahraničí, Golfová dovolená, Zaoceánské lodě, Cesty za zdravím, Světové metropole, Pronájem obytných vozů, Pobytová dovolená, Jazykové kurzy v zahraničí,Svatební cesta, Svatba na zaoceánské lodi, Pronájem katamaránů, Oriental express


© Copyright 2018 by www.sof-it.cz - Made With In Karlovy Vary

Luxury Travel