Napsali o nás

Institut Václava Klause

jméno klienta: Václav Klaus

Po skončení svého mnohaletého prezidentování jsem najednou objevil, že se musím starat o své cestování a zejména o své letenky do ciziny sám. Za ten rok, a to cestuji stejně často, jako když jsem byl prezidentem, jsem se mnohokrát obrátil na cestovní kancelář Luxury Travel a na její šéfovou a majitelku paní Martinu Schneider. Ona se o mne vždy dokonale postarala. Jestli mne někdy v budoucnu neodmítne, zůstanu jejím klientem do nekonečna.

Václav Klaus

Václav Klaus

Jamajka

jméno klienta: Jana Nováková,  prosinec 2023

Dobrý den milá paní Schneider,
ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za krásnou dovolenou. Vaše  služby jsou perfektní a péče neuvěřitelná. Vámi vybraný hotel s výhledem na moře byl  moc pěkný, včetně pláže, vše klaplo.

Velké díky, zkrátka “profesionálka s velkým srdcem”,
hezký adventní čas, krásné Vánoce a hodně  osobních a pracovních úspěchů v roce 2024

Jamajka

Bali

jméno klienta: manželé Brebisovi,  říjen 2023

Dobrý den paní Schneider,

rád bych Vám touto cestou poděkoval za organizaci nádherné dovolené na Bali, Lomboku a dalších ostrůvkách Indonésie. Vámi navrhnutá dovolená přesně odrážela naše požadavky na částečný odpočinek, ale i poznávání a cestování. Veškerá organizace byla 100% profesionální, a vše klaplo na jedničku! Moc jsme si vše užili a už nyní se těšíme na další dobrodružství s Vaší laskavou pomocí!

Bali-rijen-2023

Maledivy

jméno klienta: Kvasilovi, září 2023

Dobrý den paní Schneider,

před léty jste nám doporučila ostrov na Maledivách a my se na něj v letošním roce vrátili po páté a tentokrát jsme vzali i kamarády. I ti byli velmi spokojeni, takže vydařené dny odpočinku a lenošení. Maledivy jsou místem k válení a nabízejí i duševní očistu a hygienu. Děkujeme za zajištění veškerého servisu a vše klapalo jako vždy.

S přátelským pozdravem manželé Kvasilovi

People jumping in the ocean

Malorca

jméno klienta: Lančovi., srpen 2023

Milá paní Schneidrová,

chci Vám moc poděkovat za krásnou dovolenou na Malorce. Hotel byl perfektní, jídlo výborné, bylo vždy uklizeno, personál milý. Dokonce za mírný poplatek nás nechali v největším pokoji až do večera, tak jsme se mohli v klidu všichni před nočním letem osprchovat, postarat se o děti a mít vše po ruce. Moře nádherné, jen kousek od hotelu. Také hlavní město v dosahu, projeli jsme i ostrov autem. No prostě všem se ohromně líbilo a to je Vaše zásluha. Moc Vám děkujeme a vážíme si Vaší snahy vždy vyhovět. Jste úžasná. Přejeme Vám hodně spokojených klientů a ať se Vám vše daří.

S pozdravem

Lančovi s rodinou

Strassenbahn fährt durch die Fussgängerzone in Sóller

Island

jméno klienta: manželé Jiráskovi, červenec 2023

Dobrý den paní Schneider,

ten Island se opravdu povedl. Skvěle naplánovaná okružní trasa, dobrý výběr hotelů, ale hlavně skvělé doporučení typu vozu SUV. Bez toho by byla cesta velmi náročná. Projet Island a navštívit vše zajímavé byla opravdu akční záležitost, ale to jsme chtěli, takže pro Vás za 1. Skutečně umíte a je z Vás cítit, že místa, která nabízíte opravdu znáte. A co příští rok vymyslíme?

Děkujeme manželé Pavel a Jana Jana Jiráskovi

The Strokkur geyser in Iceland is erupting in the winter

Svatba Mauricius

jméno klienta: manželé Klepalovi, březen 2023

Dobrý den paní Schneider,

děkujeme za dokonalé zajištění všeho při naší cestě za svatbou na Mauriciu. Vše běželo jako na drátcích, dokonalý kvalitní servis. Podpora ze strany hotelu a celková asistence našeho svatebního dne. Mohli jsme si vybrat a naše představy byly opravdu uskutečněny. Obavy, zda vše i bez dobré angličtiny zvládneme, byly zbytečné. Fakt to tam umí a jejich velké zkušenosti jsou v organizaci znát. Koordinátorka nás ve všem podpořila  a pomohla. Byli jsme skutečně moc šťastni. Vámi doporučený hotel splnil náš svatební sen a dny prožité na Mauriciu byly dokonalé. Děkujeme za Vaši snahu a úsilí.

S pozdravem Jana a Ivan Klepalovi

Hochzeitspaar im Glück

Sardinie

jméno klienta: Kubišovi, 2023

Vážená paní Schneider,

děkujeme za velmi dobré doporučení při výběru naší dovolené. Odhadla jste skutečně naše představy a potřeby co měla dovolená splnit. Vzhledem ke kombinaci našich rodinných třech generací, si každý na Sardinii našel to své a dovolená byla opravdu podařená. Je skvělé, když jste schopna tak dobře poradit a nasměrovat zákazníky, kteří úplně nevědí, jak na dovolenou vyrazit. Hotel byl sice starší, jak jste však předem upozorňovala, ale na skvělém místě a vařili výtečně. Děkujeme za vydařenou dovolenou a už se těšíme na plánování té další.

S pozdravem rodina Kubišová

Côte d’Azur, french reviera, view of luxury resort and bay of Villefranche-sur-Mer near Nice and Monaco

Institut Václava Klause

Milá návštěva pana Klause v naší cestovní kanceláři.

IMG_9742

Pavel Šporcl

Vzácná návštěva u nás v cestovní kanceláři.

pavel-sporcl02

Institut Václava Klause

Návštěva paní Schneider v Institutu Václava Klause.

vaclav-klaus

Facebook
Instagram
.

.
LUXURY TRAVEL s.r.o.

Strmý vrch 247/13
Praha – Velká Chuchle
+420 731 439 750
+420 220 960 468
info@luxury-travel.cz
Osobní schůzka je možná po domluvě
Prohlášení o ochraně osobních údajů.

BANKOVNÍ INFORMACE

IČO: 24142859
DIČ: CZ24142859 (jsme plátci DPH)

Platby v Kč:

ČSOB, č.ú.: 245 770 898 / 0300
SWIFT: CEKOCZPP
IBAN: CZ34 0300 0000 0002 4577
0898

Platby v EUR:

UniCredit Bank Austria
SWIFT: BKAUATWW
IBAN: AT47 1200 0515 7404 6115

Destinace:
Evropa, Asie, Afrika, Amerika, Karibik, Austrálie a Oceánie

Tématické pobyty:
Garantované okružní cesty, Svatby v zahraničí, Golfová dovolená, Zaoceánské lodě, Cesty za zdravím, Světové metropole, Pronájem obytných vozů, Pobytová dovolená, Jazykové kurzy v zahraničí, Svatební cesta, Svatba na zaoceánské lodi, Pronájem katamaránů, Oriental express


© Copyright 2021 by www.sof-it.cz - Made With In Karlovy Vary"Naše webové stránky využívají technologií externích reklam od služby, Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s.
Ty nám umožňují ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“