Napsali o nás

Institut Václava Klause

jméno klienta: Václav Klaus

Po skončení svého mnohaletého prezidentování jsem najednou objevil, že se musím starat o své cestování a zejména o své letenky do ciziny sám. Za ten rok, a to cestuji stejně často, jako když jsem byl prezidentem, jsem se mnohokrát obrátil na cestovní kancelář Luxury Travel a na její šéfovou a majitelku paní Martinu Schneidr. Ona se o mne vždy dokonale postarala. Jestli mne někdy v budoucnu neodmítne, zůstanu jejím klientem do nekonečna.

Václav Klaus

Václav Klaus

Malý okruh Srí Lankou a koupání na Maledivách

jméno klienta: Manželé Sušankovi, říjen 2018

Právě jsme se vrátili z krásného dobrodružného výletu.
Pokud vás nebaví trávit dovolenou na jednom místě, vřele takovýto podnik doporučuji.
Z Prahy odlétáme odpoledne směr Srí Lanka s přestupem v Dubaji.
Naše putování po Srí Lance začíná v Kolombu, a odtud směrem na jih do Bentoty. V zajímavě řešeném hotelu na pobřeží Vivanta by Taj Bentota jsme strávili dva dny.
Je zde krásná dlouhá pláž, vhodná na běhání a teplé moře. Tuktuk je i na Srí Lance nejrozšířenější dopravní prostředek.
Další zastávkou naší cesty byl národní park Yala a úžasný hotel Jetwing Yala, který se nachází v písečných dunách na břehu moře kousek od národního parku.
Jsou zde všudypřítomná zvířata, opice, buvoli a sloni. A díky našemu průvodci jsme mohli nahlédnout i mezi domorodé rybáře.
Naše další zastávka byla Nuwara Eliya, městečku v horách uprostřed Srí Lanky a hotel v koloniálním stylu Jetwing St. Andrews položený 1800 m n. m.,
obklopený čajovými plantážemi a původními fabrikami zpracovávajícími čaj. Další den po návštěvách plantáží a továrny na čaj sjíždíme do údolí a jsme ubytováni ve známém městě Kandy v hotelu Cinnamon Citadel. V Kandy jsme navštívili Chrám Buddhova zubu a kulturní představení místního folkloru.
Po cestě zpět do Kolomba můžete navštívit botanickou zahradu či se zastavit mezi slony, u silnice si koupit malé banány a zralé mango, které chutnají jako med.
Při našem putování jsme měli k dispozici minivan s domorodým řidičem Jayanthou, který mluví anglicky a je studnicí vědomostí o místním prostředí.
Neměli jsme tak nouzi o zážitky se zvířaty a mohli jsme vidět zblízka i domorodý život.
Místní obyvatelé jsou přátelští, i když si u nich nic nekoupíte a obecně zde platí, že jeden dolar v kapse je obrovské jmění.
Následující ráno přelétáme z Kolomba do Male. Let trvá hodinu a po dalším krátkém přeletu na Sun Island jedeme lodí do resortu Sun Island Resort & Spa.
Tento ostrov boří představy o Maledivách, kde je pouze moře, písek a nuda.
Jedná se o poměrně velký komplex se špičkovým servisem. Ubytování je v bungalovech na pláži či na mole nad mořem.
Jsou zde sportoviště, bary, restaurace ale hlavně překrásná tropická příroda, která se mění z neprobádané džungle přes udržovaný park k písečné koze zasahující daleko do moře.
Po čtyřech dnech na ostrově se vracíme přes Dubaj do Prahy.
Náš výlet trval třináct dní, ale nám se zdá, že jsme byli na cestách měsíc, protože jsme viděli a zažili opravdu hodně.
Servis transferů, náš osobní řidič i jednotlivé hotely fungovaly s minutovou přesností.
Takže kam pojedeme s Luxury Travel příště…?
ghf

Maledivy

jméno klienta: D. Lukáš, březen 2018

Zdravím a rád bych poděkoval za dovolenou.
Resort můžu doporučit. Ostrov je krásný, má velikou písečnou pláž, jídlo dobré a personál milý. Plážové bungalovy jsou všechny nově zrekonstruované a provedení interiéru je moc pěkné. Jen jsme tedy měli štěstí, že jste nás napsala jako VIP hosty, protože jsem dostali jednu z nejlepších chatek na ostrově, Naše chatka a dalších cca.5 bylo přímo na veliké západní pláži s výhledem na moře a západ slunce. Ostatní chatky kolem dokola ostrova byly ale často bez výhledu, schované za keři, nebo bez pláže/ místa na opalovaní. Kdybychom dostali takovou, byl by celkový dojem asi o dost jiný. Stejně ale myslím že poměr kvalita/cena je velmi dobrý. Přeci-jen těch 2000EUR/týden je na Maledivách spíše ta spodní hranice Chatky na vodě vypadají ale všechny rovnocenně =) V příloze posílám několik fotek které jsem vyfotil dronem.
S pozdravem, David

mal01

Jihoafrická republika

jméno klienta: manželé Podobští a Baladránovi, únor 2018

Vážená paní Schneider,
letos jsme se rozhodli pro poznávací zájezd do Jihoafrické republiky. Po dobré zkušenosti (dovolená v Thajsku), jsme Vás oslovili pro zajištění naší cesty. Vaše vstřícnost při konzultacích a profesionalita při naplnění a vyřizování našich požadavků    a připomínek nás ujistili o správné volbě. Celá cesta probíhala bez problémů k naši celkové spokojenosti (ubytování, stravování, výlety, přemisťování mikrobusem, přelet do Durbanu). JAR nás mile překvapila-nádherná zelená příroda, čistota a milí lidé, se kterými jsme se potkali . K pohodovému průběhu našeho putování velkou měrou přispěl skvělý průvodce Paul Housman. Po ukončení naší cesty z Kapského města do Johannesbourgu, jsme si chtěli dopřát odpočinek  a relax. Vámi doporučená destinace Mauritius a hotel Astroea byla super volba!! Moc děkujeme za zorganizování naší krásné dovolené. Vaši CK doporučíme i našim přátelům.
S pozdravem manželé Baladránovi a Podobští.

Elefantenherde

Mauricius

jméno klienta: manželé Lichtnegerovi, únor 2018

Služby cestovní kanceláře Luxury Travel využíváme mnoho let a vždy jsme byli velmi spokojeni. Paní Martině Schneidr se vždy podaří připravit dovolenou přesně podle našich představ. I tentokrát tomu nebylo jinak. V únoru 2018 jsme navštívili ostrov Mauricius. Cesta přes Dubai byla dlouhá, ale rozhodně se vyplatila. Hotel byl krásný, strava vynikající, personál milý a ochotný. Moře bylo azurově modré a plné podvodního života. Šnorchlování na korálovém útesu si užili především naše děti. Rozhodně doporučuji navštívit. Už teď se těším na další spolupráci s paní Martinou Schneidr, protože myslí i na detaily typu dětské menu v letadle nebo autosedačky v pronajatém autě.
Rodina Lichtnegerova

View on the peak mountain, Maupiti, French Polynesia

Plavba AIDA, Karibik

jméno klienta: manželé Bartošovi, únor 2018

Vážená paní Schneider,

Na základě Vašeho doporučení strávit naší dovolenou na zaoceánské lodi v Karibiku, jsme se nejprve Vašeho návrhu zalekli.
Jelikož se již jedná o opakovanou dovolenou s Vaší kanceláří a doposud jste nám vždy poradila výborně, rozhodli jsme se tuto formu dovolené vyzkoušet a chtěla bych Vás říct, že se jednalo o to nejskvělejší, co jsme doposud prožili. Během 14 denní plavby jsme navštívili 11 různých karibských ostrovů a tato různorodost míst, které navštívíte, aniž byste museli balit a opět vybalovat kufry, je opravdu jedinečná. Obávali jsme se, tak jak se o lodích traduje, že vše je dosti „tuhé“, jako např. pevné časy stravování, nebo nutnost se na večeři luxusněji oblékat. Toto vše, jak jste nám již předem řekla, u tohoto rejdařství neplatí. AIDA se vyznačuje především ležérním přístupem ke klientům, ano, pokud jsme chtěli, oblékli jsme se pěkně, avšak toto nebylo nutností. Velmi jsme si tuto svobodu užili. Stravování bylo na vysoké úrovni, krásné hojné snídaně a během celého dne možnost se v některé z restaurací najíst. Také to, že nápoje k jídlu jsou již v ceně zahrnuty, bylo opravdu velmi pohodlné. Pouze litujeme, že jsme tento způsob cestování již neobjevili dříve. Určitě bude plavba lodí naší příští dovolenou a již nyní plánujeme výběr trasy, zřejmě v Asii, a budeme se těšit na další spolupráci s Vámi. Zvažujeme i na příští plavbu vzít svá vnoučata, neboť jak jsme se dozvěděli, jejich ubytování a stravování na lodi je téměř zdarma a tým dětského klubu se dětem nesmírně věnoval, jak jsme viděli u jiných rodin.
Manželé Bartošovi

IMG_2516

Omán

jméno klienta: manželé Janouškovi, únor 2018

Vážení,

naše dovolená v Ománu proběhla k naprosté spokojenosti. Ačkoliv jsme si říkali, zda lety do Dubaje a následný přejezd do Ománu vč. víza, které jste pro nás zajišťovali, a které jsme obdrželi při přestupu hranic z emirátu Dubaj do Ománu, budou opravdu fungovat, musíme uznat, vše skvělé. Hotel přesně odpovídal našemu požadavku, dostatek soukromí, pokoj s vlastním bazénem, strava luxusnější než by člověk očekával. Chtěli bychom Vám vyjádřit absolutní spokojenost s Vaším výběrem a přípravou tohoto zájezdu. Příští dovolenou svěříme opět do Vašich rukou.
Ještě jednou děkujeme. Janouškovi.

521fc2caea34d

Kuba

jméno klienta: manželé Sloupovi, únor 2018

Dobrý den,
dovolená byla moc fajn, bez problémů.
Přesuny mezi Varaderem, Trinidadem a Havanou byly luxusní – auto s řidičem, který zajel i mimo trasu na zajímavá místa dle domluvy. Hotely odpovídaly kvalitě dle hvězdiček a lokalitě.

Sloupovi
PS: z mnoha fotek vybírám jedinou – naše kočka se zabalila jako první.

2CAA3D5F-377F-4375-BC85-CCC2B1A64F05

Spojené arabské emiráty

jméno klienta: M. Mikuláš, leden 2018

Dobrý den všem do Luxury Travel,
rádi bychom Vám poslali zpětnou vazbu k naší Vánoční dovolené kombinace Arabských emirátů. Jak jsme již zmiňovali po telefonu, v loňském roce jsme si podobnou dovolenou v Emirátech zařizovali na stránkách Booking.com, na hotely, které jsme od Vás znali již z dřívějška.
Na místě jsme se však nestačili divit, jaké různé poplatky nám byly k uvedené ceně na místě naúčtovány, které nebyly předem uvedeny zvlášť k úhradě – např. Silvestrovský večer, který byl při rezervaci u Vás v ceně zájezdu, jsme museli platit zvlášť, což bylo finančně velmi náročné. Po této zkušenosti jsme vděčně opět oslovili Vás, jelikož předem víme, co vše je součástí naší rezervace. Váš „upgrade“, kdy jsme za uhrazenou cenu snídaně, obdrželi polopenzi, nás pozitivně překvapil. Toto jsme si opravdu užili, neboť jsme mohli využívat veškeré restaurace hotelového řetězce Jumeirah, což do našeho pobytu vneslo příjemnou pestrost. Navíc nám toto umožnilo poznat i jiné hotely, kde bychom se jinak nepodívali. Tato skutečnost nás opravdu nadchla, navíc jako překvapení, které jsme od Vás obdrželi jako bonus pro stále klienty. Jelikož s Vaší kanceláří cestujeme opakovaně, rádi bychom Vám poděkovali, neboť Vaše služby nás doposud nikdy nezklamaly. Osobní přístup a zkušenosti, jsou ve Vašem podnikání zřetelné. Naše děti si také během letu velmi pochutnaly na dortíku. Takže děkujeme za realizaci našeho zájezdu a těšíme se zase brzy, že nám budete nápomocni s naší dovolenou. M. Mikuláš

Arab in the Arabian desert on a hot sunny day

Maledivy

jméno klienta: J. Bakšay, leden 2018

Vážená paní jednatelko,
po desetiletích naprosté spokojenosti se službami Vaší CK jsme si mysleli, že již něco lepšího nemůže přijít. A zase jste nás překvapila. Zorganizovala jste pro nás nádhernou dovolenou – Maledivy, resort Kuramathi, kde jsme se dostali do skutečného pozemského ekologického ráje (jen bez ošacení se nešlo pohybovat – jinak by to byl biblický ráj). Nádherné tropické prostředí, nevšedná starostlivost a ochota celého místního personálu, skvělé ubytování komponováno v souladu s přírodou, vynikající kuchyň,  všudypřítomná snaha o zachování fauny, flory, korálových útesů a podmořského života – atributy, které z této dovolené udělali pro nás nezapomenutelný zážitek. Děkujeme a budeme se těšit na další cesty a zážitky, které pro nás připravíte.
Váš Jozef Bakšay

Maldives water villa

Plavba AIDA, Karibik

jméno klienta: M. Pomahačová, leden 2018

Dobrý den paní Schneider,
Co se týče organizace svatby a samotného svatebního obřadu tak to nemělo chybu. Byli jsme nadšeni z ubytování, hlavně bylo velmi dobře, že jsem měli balkón, nedovedu si představit mít kabinu bez okna a balkónu. Jídlo bylo dobré, výběr dostatečný, přizpůsobený německým strávníkům. Já miluji mořské plody a lehkou asijskou kuchyni, to mi tady trochu chybělo, ale to je jenom můj problém, protože výběr byl obrovský a chutnalo nám. Co mě mile překvapilo, byl příjemný personál od kapitána počínaje a konče pokojskými …
Den před svatbou jsem měla narozeniny, aniž bych cokoliv o tom někomu říkala, tak mi blahopřáli, dostala jsem malý dárek, to se mi ještě nikde nestalo. I obřad byl neskutečný a vše kolem, kadeřnice, personál ve wellnessu kde jsem před svatbou pobývala, fotograf, občerstvení po obřadu, nádherně vyzdobená kabina po návratu… byl to pro nás neskutečný zážitek, všem to doporučuji, nemělo to chybu.
Hezký den. M. Pomahačová

F36-207

Thajsko

jméno klienta: J. Janáková, leden 2018

Dobrý den paní Schneider,
A zase vše dopadlo na jedničku!
Váš výběr hotelu svou polohou a vybavením  byl odpovídající naší představě, ale měla jste pravdu, že all inclusive v Thajsku je jiné,  než toto člověk zná z jiných destinací a snad i zbytečné. Vzhledem k možnostem velmi dobré infrastruktury, která umožňuje nakupování poblíž hotelu a poskytuje velké množství restaurací. Cena all inclusive byla opravdu velice vysoká, ale domnívali jsme se, vzhledem ke zkušenostem z jiných světových míst, že nám toto zpříjemní dny dovolené.  Služby all inclusive byly v hotelu velmi omezené a za dobré kafíčko jsme si museli extra připlatit. Přesto jsme si dovolenou nesmírně užili a veškeré služby z Vaší strany byly bez jediného zádrhelu. S pozdravem a zase příště na shledanou.

Longtale boats at the beautiful beach, Thailand

Thajsko

jméno klienta: rodina Kročkova, prosinec 2017 / leden 2018

Vánoce a přelom roku jsme strávili v Thajsku ve Vámi doporučeném rezortu The Sands Khao Lak. Jako rodina s menšími dětmi jsme byli opravdu spokojení. Rezort je moderní s krásnou zahradou, klidný, čistý, polopenze výborná, personál velmi milý. Pro děti i dospělé nabízí denně spoustu aktivit, za naši rodinu asi nejoblíbenější hodiny thajského boxu :o) Organizace svátečních dnů konce roku až neskutečně dokonalá – výzdoba, program, občerstvení. Oproti okolním rezortům má The Sands i pěknou pláž, na které se ale „neleží“, protože moře je tu divoké a mění v průběhu dne podobu pláže. Zázemí s lehátky ale dostatečně poskytuje na pláž navazující zahrada. Chtěla bych Vám, paní Schneider, poděkovat za doporučení a tipy, které jste nám před cestou dala, i Vaši milou starostlivost o bezproblémový průběh našeho pobytu. Přeji Vám hodně spokojených klientů! My jimi jsme.

Thajsko05

Institut Václava Klause

Milá návštěva pana Klause v naší cestovní kanceláři.

IMG_9742

Pavel Šporcl

Vzácná návštěva u nás v cestovní kanceláři.

pavel-sporcl02

Institut Václava Klause

Návštěva paní Schneider v Institutu Václava Klause.

vaclav-klaus

PŘIHLÁSIT SE K NEWSLETTERU

Váš email


Facebook
Instagram
LUXURY TRAVEL s.r.o..
Radlická 3216/1g, Praha 5
+420 234 802 207
info@luxury-travel.cz
Prohlášení o ochraně osobních údajů.
Destinace:
Evropa, Asie, Afrika, Amerika, Karibik, Austrálie a Oceánie

Tématické pobyty:
Garantované okružní cesty, Svatby v zahraničí, Golfová dovolená, Zaoceánské lodě, Cesty za zdravím, Světové metropole, Pronájem obytných vozů, Pobytová dovolená, Jazykové kurzy v zahraničí,Svatební cesta, Svatba na zaoceánské lodi, Pronájem katamaránů, Oriental express


© Copyright 2018 by www.sof-it.cz - Made With In Karlovy Vary

Luxury Travel