NAPSALI O NÁS - 2015

Recenze – 2015

Mauricius

jméno klienta: Jožo Bakšay

Již léta při plánovaní našich dovolených využíváme obrovské osobní zkušenosti paní Schneidr, která na základě našich zájmů vždy připraví 100%-ní odpočinek dle našich představ. Vysoce oceňuji osobní přístup, který je v Luxury Travel samozřejmostí, skvělé zabezpečení všech služeb, jistotu komfortního pobytu a jako obchodník i to, že ceny Luxury Travel jsou trvale nižší než konkurenční nabídky jiných CK ve stejné kategorii. Těším se na další zážitky s Luxury Travel.

Jozo-baksay

Maledivy

jméno klienta: MUDr. Tomáš Janík
Musím zcela pochválit přístup i jednání paní Martiny Schneidr a celého týmu. S tak kvalitním individuálním přístupem a orientací na moje přání jsem se nikdy nesetkal. O to více překvapivé v dnešní době, že se to nestalo jednou, ale opakovaně. CK Luxury Travel je velmi spolehlivá a v řešení jakýchkoli věcí orientovaná na zákazníka a jeho přání. Všichni dokáží vyslechnout klienta, představit možnosti, sdílet zkušenost a rady. Na čem se domluvíme, to platí a nemám strach se na ně spolehnout. Cestu jsem si vždy organizoval sám, protože při cestování s cestovkou v minulosti jsem byl vždy z něčeho zklamaný, ale paní Schneidr mne poměrně rychle přesvědčila, že s nimi jsem ve správných rukách. CK Luxury Travel mohu doporučit všem klientům, protože každý z nich se bude cítit, že je to on, kdo si to má užít a paní Schneidr udělá vše proto, aby to byla i realita. Jejich zjišťování mojí spokojenosti po cestě je samozřejmostí a vidím, že se snaží šperkovat už takto nádherně vybroušený diamant.

maledivy9

Turecko

jméno klienta: Martin a Monika Brebisovi
S CK Luxury Travel jsme byli dvakrát na dovolené. Vždy jsme ocenili osobní přístup, vstřícnost a upřímnost, se kterou k nám paní Schneider přistupovala. Její zkušenosti byly pro nás zatím pokaždé zárukou toho, že naše dovolená proběhne bez jakýchkoli problémů. Můžeme vřele doporučit. Martin a Monika Brebisovi

turecko

Karibik

jméno klienta: Ing. Ivo Žolnerčík

S cestovní kanceláři Luxury Travel jezdím na dovolené pravidelně už tři roky. Nejenže mi dovolenou „ušijí“ na míru, ale hlavně jsem v zahraničí neměl nikdy žádné komplikace. Cestovní kancelář je v čele s paní Martinou Schneidr nesmírně spolehlivá a k zákazníkům vstřícná. Ing. Ivo Žolnerčík s rodinou

Kapverdy

jméno klienta: Michal a Dana Budovi
Několikrát jsme cestovali na dovolenou s CK Luxury Travel a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Název Luxury jí právem náleží, protože její služby jsou opravdu Luxusní. Za vše moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci. S pozdravem Michal a Dana Budovi

Kapverdy

USA

jméno klienta: Marek Všetíček

Moje zkušenost s cestovní kanceláří Luxury Travel je velké srdce a charizma paní Schneidr, která si získala moji důvěru od prvního okamžiku, kdy jsem vstoupil do cestovní kanceláře. Za to jí chci ještě jednou poděkovat a popřát jí i všem zaměstnancům hodně trpělivosti v boji s českou mentalitou, která potřebuje hodně tolerance. Ale paní Schneidr s celým týmem si s ní poradí, takže držím palce a budu se těšit na další spolupráci.

USA

Karibik

jméno klienta: Ing. Jan Pejša
S Luxury Travel jsme navštívili Kubu, Dominikánskou republiku a Turecko – byli jsme velice spokojeni, a to hlavně s osobním přístupem a rychlostí zajištění požadované dovolené. Nezadbatelný je i finanční rozdíl, který byl především oproti českým cestovkám značný. Doporučuji! S pozdravem Ing. Jan Pejša

mauricius41

Mauricius & Réunion

jméno klienta: Zdeněk Dvořák

S cestovní kanceláří Luxury Travel s.r.o. jsem se zúčastnil několika zájezdů. Tyto zájezdy byly organizovány takzvaně na míru. To znamená cestu, transfery z letiště do hotelů a další služby. Hodnocení práce cestovní kanceláře – jedním slovem vynikající. Nikdy jsem se nesetkal s takto vysoce profesionálním a zároveň přátelským přístupem k zákazníkům Mohu cestovní kancelář Luxury Travel všem doporučit.

mauricius2

Spojené arabské emiráty

jméno klienta: manželé Duškovi
Služeb cestovní kanceláře Luxury Travel využíváme s manželem již 3 roky k naší naprosté spokojenosti a doufáme, že tak budeme činit i v budoucnu. Oceňuji velmi vřelý osobní přístup, rychlé a spolehlivé vyřízení našeho cestovního přání. Hotel, o který jsme měli v dané zemi sami zájem nebo nám byl nabídnut, odpovídal vždy tomu, co jsme očekávali. Nikdy jsme neměli problémy s ubytováním, letenkami či vízy. Nemuseli jsme nikdy prověřovat dobu odletu či příletu. Tu jsme i s přáním prožití hezké dovolené dostávali formou SMS zprávy. Z naší vlastní zkušenosti můžeme s manželem tuto cestovní kancelář vřele doporučit všem, kteří chtějí prožít snovou dovolenou, dle svého výběru místa a času.

dubaj2

Kypr, Turecko

jméno klienta: Jitka Kopecká
O cestovní kanceláři CK Luxury Travel jsem se dozvěděla v roce 2008 v rámci svých pracovních povinností. Při hledání dovolené v roce 2009 jsem paní Martinu Schneidr oslovila s poptávkou a v létě jsme odjeli do našeho oblíbeného letoviska v Turecku. Od té doby jsem v kontaktu s CK Luxury Travel pravidelně a každoročně jednu dovolenou přes tuto cestovní kanceláře realizujeme. Služby poskytované paní Martinou Schneidr a jejím týmem jsou vždy na vysoké úrovni, jednání je rychlé a profesionální. Kvalita služeb léty neklesá. U žádné z dovolených nedošlo k situacím, že by uhrazené služby nebyly poskytnuty. CK budu využívat nadále a těším se na dlouhou spolupráci.

Kypr

Dominikánská Republika

jméno klienta: Daniela a Pavel Havlíkovi

Vážená paní Schneidr,
dovolená s Vaší cestovní kanceláří byla báječná. Skvělá organizace cestování, krásné ubytování a výtečná strava. Též Vám velice děkujeme za doporučení hotelu, sami bychom těžko vybírali. Vyšlo i počasí, byl to pro nás nezapomenutelný zážitek. Těšíme se zase příště s Luxury Travel.

domrep2

Dominikánská Republika

jméno klienta: Ondřej Chovanec

Se servisem cestovní kanceláře Luxury Travel jsem byl velmi potěšen. Dostal jsem širokou nabídku zájezdů k výběru. Na základě doporučení paní Schneidr, jsme si i vybrali a byli jsme spokojení. Ondřej Chovanec

mauricius41

Ischia

jméno klienta: Ladislav Mareš

S cestovní kanceláří LUXURY Travel jsme se vydali v září 2012 do Neapolského zálivu. Procestovali jsme Amalfské pobřeží, Neapol, Pompeje, Herkuláneum, vyšli jsme si na sopku Vesuv, týden jsme strávili na Ischii a lodí vyrazili na ostrov Capri. Všechno bylo bezvadně naplánované a klaplo bez chyby. Parkování u letiště v Praze, půjčení auta u neapolského letiště, transfery, průvodce, trajekty, pojištění i ubytování v hotelích. O nic jsme se nemuseli starat, jenom být ve sjednanou dobu na domluveném místě. Tam nás vždy a včas někdo vyzvedl. Kromě toho jsme dostali doporučení na výlety a využili jsme i možnost CK, kdy jsme potřebovali zjistit ceny a odjezdy lodní přepravy na ostrov Capri. Mile mě překvapila i celková cena. Spontánně vždy doporučuji svým blízkým i známým, protože jsem si jistý, že budou spokojeni stejně tak, jako jsem byl já.

ischia

Maledivy

jméno klienta: Jana Mastná
Služby cestovní kanceláře Luxury Travel mohu vřele doporučit. Ocenila jsem zejména profesionální přístup zaměstnanců a jejich cenné rady při zajišťování mé dovolené. Jako příklad mohu uvést dovolenou na Maledivách, kdy doporučený resort i zajištění dopravy a návaznosti jednotlivých spojů bez zbytečné ztráty času maximálně splnilo mé očekávání. S CK Luxury Travel jsem cestovala již 3x a vždy jsem byla velmi spokojena.

maledivy6

Mauricius & Réunion

jméno klienta: Georgina O.
Dobry den paní Schneidr, chtěla jsem Vám moc poděkovat za mile přáni. Dovolena byla skvělá, moc jsme si ji užívali, vše bylo v pořádku. Služby byly perfektní na Mauriciu, svatbu jsme si tak užili i počasí nám vyšlo. Na Réunionu jsme se pak pořádně vycestovali a ostrov jsme prochodili. Jediné, co se nám úplně nelíbilo, bylo trvání dovolené… Rádi bychom ještě zůstali na další týden na obou ostrovech… :)

mauricius-dubaj

Mauricius & Dubaj

jméno klienta: Petr a Gábi Marešovi

Dobrý den, paní Schneidr, říkali jsme si s manželem, že se u Vás po dovolené osobně stavíme a vylíčíme Vám naše příjemné zážitky z naší svatební cesty, ale bohužel nám to nějak nevyšlo. S manželem do teď vzpomínáme na naši svatební cestu, protože lepší jsme si nemohli přát :-). Chtěli bychom Vám moc poděkovat za výběr místa a i zajímavou kombinaci Mauritius-Dubaj. Neuvěřitelně zafungovalo úplně vše bez chybičky. Mile nás překvapila služba na obou letištích,kde na nás vždycky někdo čekal a několikrát si nás předali a pak odvezli do hotelu. Mauritius – opravdu ráj a nádhera, co dodat…:-) Nádherný hotel Hilton a opravdu klidný hotel pro relax,což jste se nám trefila do vkusu :-). Nádherné prostředí,zahrada, restaurace s vynikající jídlem,krásný pokoj a hlavně služby a příjemný personál. S manželem jsme byli trošku v šoku,že každý večer po večeři jsme měli připravenou postel ke spánku-odestlaná postel,puštěná televize, na posteli každý večer pozornost od hotelu v podobě nějakého dárečku (čaj, cukrová třtina, koření, svíčka, poukaz na večeři do jedné restaurace v hotelu, masáž..) Bylo i moc hezké přivítání od hotelu, když jsme přijeli. Pokoj byl nádherně vyzdoben a dostali jsme i čokoládový dortík v podobě 2 srdcí. Toto jsme opravdu nikdy nezažili a chvílemi jsme byli, jak v „Jiříkově vidění“ :-). No prostě luxus… Na Mauriciu jsme si půjčili auto a projeli jsme si ho a někde se vždycky stavili a prošli zajímavá místa. Jenom krátce k Dubaji – zase úplně jiný svět a zajímavá místa. Tam jsme si to taky náramně užili. Neuvěřitelné stavby, památky, místa-no prostě luxus…,hotel taky výborný s vynikajícím jídlem, milá obsluha. Doufáme, že bude určitě příležitost se za Vámi zastavit a popovídat si ještě osobně o naši dovolené nebo přijít s žádostí za Vámi o nějakou další dovolenou ;-). Opravdu si ceníme Vašeho profesionálního přístupu k zákazníkovi. Ještě jednou moc díky!!! Petr a Gábi Marešovi

 

dubaj2

Seychelly

jméno klienta: Vaňkovi
Dobrý den paní Schneidr, děkujeme za milé přivítání a za zprostředkování krásné dovolené! Velmi rádi Vás budeme doporučovat a s radostí se k Vám budeme vracet! Krásné dny přejí Vaňkovi

seychelly

Mallorca

jméno klienta: Jana a Petr Zámečníkovi
V letošním roce jsme se poprvé rozhodli využít služeb zahraniční cestovní kanceláře Luxury Travel. Vedlo nás k tomu několik důvodů, z nichž nejpodstatnějším byla cena nabízených produktů. Nejen, že cena, kterou pro tentýž hotel a shodné služby nabízely německé cestovní kanceláře, byla pro čtyřčlennou rodinu výrazně nižší, ale obsahovala i pár drobných „zpříjemnění“, které jsme zatím byli zvyklí vnímat jako určitý nadstandard – například přímý výhled na moře bez doplatku. Také skutečnost, že jsme již od začátku znali konečnou cenu, byla podstatná. Ráda bych také pochválila zaměstnance CK Luxury Travel za skvělou péči, kterou nám jako klientům věnoval. Bylo velmi příjemné, že jsme jim mohli předestřít jen jakousi základní představu, co se týče destinace, typu hotelu, rozsahu služeb a termínu a ještě tentýž den večer nám poslaly vytipované hotely, které našim představám plně vyhovovaly a z nichž se nám již vybíralo mnohem snadněji. Velmi nás překvapily jejich odborné znalosti a profesionální přistup. Kvalita jejich servisu byla jedinečná a opravdu jsme měli pocit, že v této CK jsme vážení klienti. Na dovolenou jsme sice odlétali z Německa, ale v dnešní době už se vzdálenosti natolik „zkracují“, že jsme v tom neviděli problém. Lety oběma směry byly „na čas“ a příjemně mne překvapila pozornost, jakou německá letecká společnost věnovala dětem. Navíc nám CK již při rezervaci zájezdu nabídla zdarma rezervaci sedadel, dokonce jsme měli na výběr druh občerstvení v letadle. Samozřejmě, že služby, které v hotelu čerpali klienti všech cestovních kanceláří, byly shodné, přesto jsme ale zaznamenali několik rozdílů, které nám, jako klientům německé cestovní kanceláře, pobyt ještě o něco zpříjemnily: ubytování hned po příletu v ranních hodinách a skvělé umístění pokoje v rozlehlém hotelovém areálu (pouze několik málo metrů od moře), přítomnost delegáta v hotelu 4x týdně, symbolické dětské ceny výletů. Po návratu nás ve schránce očekával pohled s pozdravem zmíněné CK a dotazem, zda jsme byli se službami spokojeni. I toto svědčí o vážnosti a přístupu k zákazníkovi. Letošní „skok do neznáma“ se nám tedy určitě vyplatil a užili jsme si skvělou dovolenou. Jana a Petr Zámečníkovi

malorka

Maledivy

jméno klienta: Pavel & Kamila

Dobry den Martino,
chci Vám moc poděkovat za organizaci naší dovolené. Vše proběhlo podle našich představ a byli jsme opravdu spokojeni. Je to opravdu kus ráje na zemi a věřím, že se tam ještě někdy vrátíme. Zároveň dekujeme za dort na palubě letadla cestou tam, byl dobry. Pavel & Kamila

maledivy2

Seychelly

jméno klienta: Věslava Lančová

Pokud jde o CK Luxury Travel, tak mohu napsat, že s touto cestovkou cestujeme již několik let a jsme velmi spokojení. Vždy nám vyhoví ve všech našich požadavcích (i když s námi je to někdy obtížné :-). Vždy máme několik možností na výběr a hlavně víme, že nás tato CK nepošle někam, kde to není prověřené. Vždy bylo vše v pořádku. Teď už v podstatě cestujeme jen s touto CK a to hlavně proto, že nám umí vyhledat dovolenou šitou na míru, tj. ne jen 8 dnů nebo 15 dnů, ale třeba 10, 12, nebo 16. Tohle žádná jiná cestovka neumí. Velmi si vážíme práce paní Martiny Schneidr a jejího týmu. Jsou fakt bezvadní, milí a vstřícní. Hlavně se snaží klientům vyhovět a to se cení. Věslava Lančová

seychelly2
Facebook
Instagram
.

.
LUXURY TRAVEL s.r.o.

Strmý vrch 247/13
Praha – Velká Chuchle
+420 731 439 750
+420 220 960 468
info@luxury-travel.cz
Osobní schůzka je možná po domluvě
Prohlášení o ochraně osobních údajů.

BANKOVNÍ INFORMACE

IČO: 24142859
DIČ: CZ24142859 (jsme plátci DPH)

Platby v Kč:

ČSOB, č.ú.: 245 770 898 / 0300
SWIFT: CEKOCZPP
IBAN: CZ34 0300 0000 0002 4577
0898

Platby v EUR:

UniCredit Bank Austria
SWIFT: BKAUATWW
IBAN: AT47 1200 0515 7404 6115

Destinace:
Evropa, Asie, Afrika, Amerika, Karibik, Austrálie a Oceánie

Tématické pobyty:
Garantované okružní cesty, Svatby v zahraničí, Golfová dovolená, Zaoceánské lodě, Cesty za zdravím, Světové metropole, Pronájem obytných vozů, Pobytová dovolená, Jazykové kurzy v zahraničí, Svatební cesta, Svatba na zaoceánské lodi, Pronájem katamaránů, Oriental express


© Copyright 2021 by www.sof-it.cz - Made With In Karlovy Vary"Naše webové stránky využívají technologií externích reklam od služby, Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s.
Ty nám umožňují ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“