Napsali o nás

Dominikánská republika

jméno klienta: Nový, T., leden 2020

Dobrý den, paní Kárníková

hlásíme návrat z dovolené, neměla chybu (snad jen,  že skončila 😊).Moc Vám a Vaší společnosti za vše děkujeme, od zpracování nabídky a agendy, přes obrovskou pomoc v destinaci, vše bylo opět úžasné a už teď se těšíme na další zájezd s Luxury Travel. Předejte prosím naše poděkování i paní Schneider. Krásné dny přejeme.

l0

Kombinace Kataru a Malediv

jméno klienta: Pokorná, M., únor 2019

Dobrý den, paní Schneider

moc chceme za celou rodinu poděkovat za fantastickou dovolenou. Moc jsme si užili Qatar i Maledivy. Vše klaplo organizačně na jedničku. Tak ještě jednou velice děkujeme…

Zdraví Míša Pokorná

Banana Island

Mexiko

jméno klienta: Jánský, T., leden 2019

Vážení,

na Vaší cestovní kancelář jsem natrefil zcela náhodou, když jsem šel z pracovního jednání kolem Vás. Vešel jsem a ihned mě oslovil vstřícný přístup, s jakým byl hovor veden. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl využít Vašich služeb a realizovat přes Vás dovolenou do Mexika. Stejně jako můj první dojem, probíhala příprava zájezdu vč. poradenství při výběru hotelu a letecké společnosti a také celková realizace dovolené na místě. Těší mě, že jsou na trhu firmy, které poskytují tento nemasový přístup k cestovnímu ruchu a přístup ke klientovi je jim zásadní. To vše obohaceno o letité zkušenosti v tomto oboru, které poskytuje paní Schneider, jsou zajisté vždy garantem pro výjimečnou a kvalitní dovolenou. Těším se na další cestu přes Vaší cestovní kancelář.

????????????????????????????????????

Sňatek a líbánky na Seychelách

jméno klienta: manželé Šmídovi, leden 2019

Dobrý den,

před pár dny jsme se vrátili, již jako manželé, z líbánek vč. svatebního obřadu na Seychelách. Nevím, čím začít, nejvíc vystihuje naše pocity slovo báječné. Již při výběru místa pro naši svatbu jste nám opravdu velmi pomohli s výběrem a doporučením Seychel. Vzhledem k Vašim osobním znalostem, jste nám vše opravdu přiblížili a popsali tak, že jsme si dovedli místo lépe představit a tím nám byl ulehčen výběr hotelu. The H Resort byl opravdu velmi krásný a skýtal dle našeho požadavku velkou míru soukromí. Ve vilce, která byla jen pro nás, navíc vlastním bazénem a přímým vstupem do moře, to se opravdu povedlo. Realizace svatby probíhala bez nejmenšího zádrhelu. Slečna Kárníková již předem oznámila naši představu a přání hotelu, např. výběr svatebních květin. Určitě není možný každý typ květiny – je třeba si vybrat z místních druhů, ale přesto byla má svatební květina krásná. Celý náš svatební den proběhl bez nejmenších stresů, příprav nebo i zmatků, které může svatba způsobit. Užili jsme si to a v hotelu pro nás zrealizovali každé přání, které jsme vyslovili. Líbánky v této destinaci a náš svatební den budou patřit k nezapomenutelným zážitkům našeho života. Děkujeme za veškeré poradenství, přípravu a realizaci našeho zájezdu a určitě budete tuto cestovní kancelář, vzhledem k jejímu přístupu a znalostem, doporučovat v okruhu našich přátel a známých.

Wedding-1170x780

Sri Lanka

jméno klienta: manželé Režní, leden 2019

Vážená paní Schneider,

Hlásíme šťastný návrat domů. Dovolená to byla moc vydařená, všechno bylo perfektně zorganizováno a klapalo dle plánu. Taky ještě jednou děkujeme za milé překvapení na palubě letadla a za Vaší starost o nás v průběhu cesty. Taky vnímáme to, že je na Vás vidět, s jakým nasazením děláte svou práci a jak Vás to baví. Stejně tak patří díky Vaší kolegyni pani Ing. Kárníkové, která pracuje rychle a spolehlivě.

Milena Režná s manželem.

Seema Malaka temple on Beira Lake. Colombo, Sri Lanka. Panorama

Gran Canaria

jméno klienta: Novák A., prosinec 2018

Dobrý den, vážená paní Schneider,

Právě jsme se vrátili z dovolené na Gran Canaria a chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za zprostředkované služby a vynikající servis. Hotel, který jste nám doporučila, splnil veškeré naše představy a musím říct, že jste se přesně trefila do našeho vkusu. Jídlo bylo výborné a výběr široký a počasí nám také přálo. Škoda jen, že dovolená tak rychle uběhla. Už teď se těšíme na další dovolenou s Vámi.

Seaside Palm Beach

Kombinace Sri Lanky a Malediv

jméno klienta: Manželé Sušankovi, říjen 2018

Právě jsme se vrátili z krásného dobrodružného výletu. Vřele doporučuji okružní cestu s vlastním řidičem a pronajatým vozem. Naše putování po Srí Lance začíná v Kolombu, a odtud směrem na jih do Bentoty. Počátek cesty jsme zahájili odpočinkem a aklimatizací v Bentotě. Je zde krásná dlouhá pláž, vhodná na běhání a teplé moře.  Další zastávkou naší cesty byl národní park Yala a úžasný hotel Jetwing Yala, který se nachází v písečných dunách na břehu moře kousek od národního parku. Jsou zde všudypřítomná zvířata, opice, buvoli a sloni. A díky našemu průvodci jsme mohli nahlédnout i mezi domorodé rybáře. Naše další zastávka byla Nuwara Eliya, městečku v horách uprostřed Srí Lanky, kde jsme měli ubytování v koloniálním stylu, položeným 1800 m n. m., obklopeným čajovými plantážemi a původními fabrikami zpracovávajícími čaj. Další den po návštěvách plantáží a továrny na čaj. Další den sjíždíme do údolí a jsme ubytováni ve známém městě Kandy. V Kandy jsme navštívili Chrám Buddhova zubu a kulturní představení místního folkloru. Po cestě zpět do Kolomba můžete navštívit botanickou zahradu či se zastavit mezi slony, u silnice si koupit malé banány a zralé mango, které chutnají jako med.

Při našem putování jsme měli k dispozici minivan s domorodým řidičem Jayanthou, který mluví anglicky a je studnicí vědomostí o místním prostředí. Neměli jsme tak nouzi o zážitky se zvířaty a mohli jsme vidět zblízka i domorodý život. Místní obyvatelé jsou přátelští, i když si u nich nic nekoupíte a obecně zde platí, že jeden dolar v kapse je obrovské jmění.

Následující ráno přelétáme na Maledivy. Náš ostrov je jedním z větších se špičkovým servisem. Protože jsme hledali ostrov, který nabízí i volnočasové vyžití, byl výběr ostrova dobrou volbou. Jsou zde sportoviště, bary, restaurace ale hlavně překrásná tropická příroda, která se mění z neprobádané džungle přes udržovaný park k písečné koze zasahující daleko do moře.

Náš výlet trval třináct dní, ale nám se zdá, že jsme byli na cestách měsíc, protože jsme viděli a zažili opravdu hodně. Servis transferů, náš osobní řidič i jednotlivé hotely fungovaly s minutovou přesností.

Takže kam pojedeme s Luxury Travel příště…?

ghf

Maledivy

jméno klienta: D. Lukas, březen 2018

Zdravím a rád bych poděkoval za dovolenou.
Resort můžu doporučit. Ostrov je krásný, má velikou písečnou pláž, jídlo dobré a personál milý. Plážové bungalovy jsou všechny nově zrekonstruované a provedení interiéru je moc pěkné. Jen jsme tedy měli štěstí, že jste nás napsala jako VIP hosty, protože jsem dostali jednu z nejlepších chatek na ostrově, Naše chatka a dalších cca.5 bylo přímo na veliké západní pláži s výhledem na moře a západ slunce. Ostatní chatky kolem dokola ostrova byly ale často bez výhledu, schované za keři, nebo bez pláže/ místa na opalovaní. Kdybychom dostali takovou, byl by celkový dojem asi o dost jiný. Stejně ale myslím že poměr kvalita/cena je velmi dobrý. Přeci jen těch 2000 EUR/týden je na Maledivách spíše ta spodní hranice Chatky na vodě vypadají ale všechny rovnocenně =)
S pozdravem, David

mal01

Jihoafrická republika

jméno klienta: manželé Podobští a Baladránovi, únor 2018

Vážená paní Schneider,
letos jsme se rozhodli pro poznávací zájezd do Jihoafrické republiky. Po dobré zkušenosti (dovolená v Thajsku), jsme Vás oslovili pro zajištění naší cesty. Vaše vstřícnost při konzultacích a profesionalita při naplnění a vyřizování našich požadavků    a připomínek nás ujistili o správné volbě. Celá cesta probíhala bez problémů k naši celkové spokojenosti (ubytování, stravování, výlety, přemisťování mikrobusem, přelet do Durbanu). JAR nás mile překvapila-nádherná zelená příroda, čistota a milí lidé, se kterými jsme se potkali . K pohodovému průběhu našeho putování velkou měrou přispěl skvělý průvodce Paul Housman. Po ukončení naší cesty z Kapského města do Johannesbourgu, jsme si chtěli dopřát odpočinek  a relax. Vámi doporučená destinace Mauritius a hotel Astroea byla super volba!! Moc děkujeme za zorganizování naší krásné dovolené. Vaši CK doporučíme i našim přátelům.
S pozdravem manželé Baladránovi a Podobští.

Elefantenherde

Mauricius

jméno klienta: manželé Lichtnegerovi, únor 2018

Služby cestovní kanceláře Luxury Travel využíváme mnoho let a vždy jsme byli velmi spokojeni. Paní Martině Schneidr se vždy podaří připravit dovolenou přesně podle našich představ. I tentokrát tomu nebylo jinak. V únoru 2018 jsme navštívili ostrov Mauricius. Cesta přes Dubai byla dlouhá, ale rozhodně se vyplatila. Hotel byl krásný, strava vynikající, personál milý a ochotný. Moře bylo azurově modré a plné podvodního života. Šnorchlování na korálovém útesu si užili především naše děti. Rozhodně doporučuji navštívit. Už teď se těším na další spolupráci s paní Martinou Schneidr, protože myslí i na detaily typu dětské menu v letadle nebo autosedačky v pronajatém autě.
Rodina Lichtnegerova

View on the peak mountain, Maupiti, French Polynesia

Plavba AIDA, Karibik

jméno klienta: manželé Bartošovi, únor 2018

Vážená paní Schneider,

Na základě Vašeho doporučení strávit naší dovolenou na zaoceánské lodi v Karibiku, jsme se nejprve Vašeho návrhu zalekli.
Jelikož se již jedná o opakovanou dovolenou s Vaší kanceláří a doposud jste nám vždy poradila výborně, rozhodli jsme se tuto formu dovolené vyzkoušet a chtěla bych Vás říct, že se jednalo o to nejskvělejší, co jsme doposud prožili. Během 14 denní plavby jsme navštívili 11 různých karibských ostrovů a tato různorodost míst, které navštívíte, aniž byste museli balit a opět vybalovat kufry, je opravdu jedinečná. Obávali jsme se, tak jak se o lodích traduje, že vše je dosti „tuhé“, jako např. pevné časy stravování, nebo nutnost se na večeři luxusněji oblékat. Toto vše, jak jste nám již předem řekla, u tohoto rejdařství neplatí. AIDA se vyznačuje především ležérním přístupem ke klientům, ano, pokud jsme chtěli, oblékli jsme se pěkně, avšak toto nebylo nutností. Velmi jsme si tuto svobodu užili. Stravování bylo na vysoké úrovni, krásné hojné snídaně a během celého dne možnost se v některé z restaurací najíst. Také to, že nápoje k jídlu jsou již v ceně zahrnuty, bylo opravdu velmi pohodlné. Pouze litujeme, že jsme tento způsob cestování již neobjevili dříve. Určitě bude plavba lodí naší příští dovolenou a již nyní plánujeme výběr trasy, zřejmě v Asii, a budeme se těšit na další spolupráci s Vámi. Zvažujeme i na příští plavbu vzít svá vnoučata, neboť jak jsme se dozvěděli, jejich ubytování a stravování na lodi je téměř zdarma a tým dětského klubu se dětem nesmírně věnoval, jak jsme viděli u jiných rodin.
Manželé Bartošovi

IMG_2516

Omán

jméno klienta: manželé Janouškovi, únor 2018

Vážení,

naše dovolená v Ománu proběhla k naprosté spokojenosti. Ačkoliv jsme si říkali, zda lety do Dubaje a následný přejezd do Ománu vč. víza, které jste pro nás zajišťovali, a které jsme obdrželi při přestupu hranic z emirátu Dubaj do Ománu, budou opravdu fungovat, musíme uznat, vše skvělé. Hotel přesně odpovídal našemu požadavku, dostatek soukromí, pokoj s vlastním bazénem, strava luxusnější než by člověk očekával. Chtěli bychom Vám vyjádřit absolutní spokojenost s Vaším výběrem a přípravou tohoto zájezdu. Příští dovolenou svěříme opět do Vašich rukou.
Ještě jednou děkujeme. Janouškovi.

521fc2caea34d

Kuba

jméno klienta: manželé Sloupovi, únor 2018

Dobrý den,
dovolená byla moc fajn, bez problémů.
Přesuny mezi Varaderem, Trinidadem a Havanou byly luxusní – auto s řidičem, který zajel i mimo trasu na zajímavá místa dle domluvy. Hotely odpovídaly kvalitě dle hvězdiček a lokalitě.

Sloupovi
PS: z mnoha fotek vybírám jedinou – naše kočka se zabalila jako první.

2CAA3D5F-377F-4375-BC85-CCC2B1A64F05

Spojené arabské emiráty

jméno klienta: M. Mikuláš, leden 2018

Dobrý den všem do Luxury Travel,
rádi bychom Vám poslali zpětnou vazbu k naší Vánoční dovolené kombinace Arabských emirátů. Jak jsme již zmiňovali po telefonu, v loňském roce jsme si podobnou dovolenou v Emirátech zařizovali na stránkách Booking.com, na hotely, které jsme od Vás znali již z dřívějška.
Na místě jsme se však nestačili divit, jaké různé poplatky nám byly k uvedené ceně na místě naúčtovány, které nebyly předem uvedeny zvlášť k úhradě – např. Silvestrovský večer, který byl při rezervaci u Vás v ceně zájezdu, jsme museli platit zvlášť, což bylo finančně velmi náročné. Po této zkušenosti jsme vděčně opět oslovili Vás, jelikož předem víme, co vše je součástí naší rezervace. Váš „upgrade“, kdy jsme za uhrazenou cenu snídaně, obdrželi polopenzi, nás pozitivně překvapil. Toto jsme si opravdu užili, neboť jsme mohli využívat veškeré restaurace hotelového řetězce Jumeirah, což do našeho pobytu vneslo příjemnou pestrost. Navíc nám toto umožnilo poznat i jiné hotely, kde bychom se jinak nepodívali. Tato skutečnost nás opravdu nadchla, navíc jako překvapení, které jsme od Vás obdrželi jako bonus pro stále klienty. Jelikož s Vaší kanceláří cestujeme opakovaně, rádi bychom Vám poděkovali, neboť Vaše služby nás doposud nikdy nezklamaly. Osobní přístup a zkušenosti, jsou ve Vašem podnikání zřetelné. Naše děti si také během letu velmi pochutnaly na dortíku. Takže děkujeme za realizaci našeho zájezdu a těšíme se zase brzy, že nám budete nápomocni s naší dovolenou. M. Mikuláš

Arab in the Arabian desert on a hot sunny day

Maledivy

jméno klienta: J. Bakšay, leden 2018

Vážená paní jednatelko,
po desetiletích naprosté spokojenosti se službami Vaší CK jsme si mysleli, že již něco lepšího nemůže přijít. A zase jste nás překvapila. Zorganizovala jste pro nás nádhernou dovolenou – Maledivy, resort Kuramathi, kde jsme se dostali do skutečného pozemského ekologického ráje (jen bez ošacení se nešlo pohybovat – jinak by to byl biblický ráj). Nádherné tropické prostředí, nevšedná starostlivost a ochota celého místního personálu, skvělé ubytování komponováno v souladu s přírodou, vynikající kuchyň,  všudypřítomná snaha o zachování fauny, flory, korálových útesů a podmořského života – atributy, které z této dovolené udělali pro nás nezapomenutelný zážitek. Děkujeme a budeme se těšit na další cesty a zážitky, které pro nás připravíte.
Váš Jozef Bakšay

Maldives water villa

Plavba AIDA, Karibik

jméno klienta: M. Pomahačová, leden 2018

Dobrý den paní Schneider,
Co se týče organizace svatby a samotného svatebního obřadu tak to nemělo chybu. Byli jsme nadšeni z ubytování, hlavně bylo velmi dobře, že jsem měli balkón, nedovedu si představit mít kabinu bez okna a balkónu. Jídlo bylo dobré, výběr dostatečný, přizpůsobený německým strávníkům. Já miluji mořské plody a lehkou asijskou kuchyni, to mi tady trochu chybělo, ale to je jenom můj problém, protože výběr byl obrovský a chutnalo nám. Co mě mile překvapilo, byl příjemný personál od kapitána počínaje a konče pokojskými …
Den před svatbou jsem měla narozeniny, aniž bych cokoliv o tom někomu říkala, tak mi blahopřáli, dostala jsem malý dárek, to se mi ještě nikde nestalo. I obřad byl neskutečný a vše kolem, kadeřnice, personál ve wellnessu kde jsem před svatbou pobývala, fotograf, občerstvení po obřadu, nádherně vyzdobená kabina po návratu… byl to pro nás neskutečný zážitek, všem to doporučuji, nemělo to chybu.
Hezký den. M. Pomahačová

F36-207

Thajsko

jméno klienta: J. Janáková, leden 2018

Dobrý den paní Schneider,
A zase vše dopadlo na jedničku!
Váš výběr hotelu svou polohou a vybavením  byl odpovídající naší představě, ale měla jste pravdu, že all inclusive v Thajsku je jiné,  než toto člověk zná z jiných destinací a snad i zbytečné. Vzhledem k možnostem velmi dobré infrastruktury, která umožňuje nakupování poblíž hotelu a poskytuje velké množství restaurací. Cena all inclusive byla opravdu velice vysoká, ale domnívali jsme se, vzhledem ke zkušenostem z jiných světových míst, že nám toto zpříjemní dny dovolené.  Služby all inclusive byly v hotelu velmi omezené a za dobré kafíčko jsme si museli extra připlatit. Přesto jsme si dovolenou nesmírně užili a veškeré služby z Vaší strany byly bez jediného zádrhelu. S pozdravem a zase příště na shledanou.

Longtale boats at the beautiful beach, Thailand

Thajsko

jméno klienta: rodina Kročkova, prosinec 2017 / leden 2018

Vánoce a přelom roku jsme strávili v Thajsku ve Vámi doporučeném rezortu The Sands Khao Lak. Jako rodina s menšími dětmi jsme byli opravdu spokojení. Rezort je moderní s krásnou zahradou, klidný, čistý, polopenze výborná, personál velmi milý. Pro děti i dospělé nabízí denně spoustu aktivit, za naši rodinu asi nejoblíbenější hodiny thajského boxu :o) Organizace svátečních dnů konce roku až neskutečně dokonalá – výzdoba, program, občerstvení. Oproti okolním rezortům má The Sands i pěknou pláž, na které se ale „neleží“, protože moře je tu divoké a mění v průběhu dne podobu pláže. Zázemí s lehátky ale dostatečně poskytuje na pláž navazující zahrada. Chtěla bych Vám, paní Schneider, poděkovat za doporučení a tipy, které jste nám před cestou dala, i Vaši milou starostlivost o bezproblémový průběh našeho pobytu. Přeji Vám hodně spokojených klientů! My jimi jsme.

Thajsko05

Facebook
Instagram
.

.
LUXURY TRAVEL s.r.o.

Strmý vrch 247/13
Praha – Velká Chuchle
+420 731 439 750
+420 220 960 468
info@luxury-travel.cz
Osobní schůzka je možná po domluvě
Prohlášení o ochraně osobních údajů.

BANKOVNÍ INFORMACE

IČO: 24142859
DIČ: CZ24142859 (jsme plátci DPH)

Platby v Kč:

ČSOB, č.ú.: 245 770 898 / 0300
SWIFT: CEKOCZPP
IBAN: CZ34 0300 0000 0002 4577
0898

Platby v EUR:

UniCredit Bank Austria
SWIFT: BKAUATWW
IBAN: AT47 1200 0515 7404 6115

Destinace:
Evropa, Asie, Afrika, Amerika, Karibik, Austrálie a Oceánie

Tématické pobyty:
Garantované okružní cesty, Svatby v zahraničí, Golfová dovolená, Zaoceánské lodě, Cesty za zdravím, Světové metropole, Pronájem obytných vozů, Pobytová dovolená, Jazykové kurzy v zahraničí, Svatební cesta, Svatba na zaoceánské lodi, Pronájem katamaránů, Oriental express


© Copyright 2021 by www.sof-it.cz - Made With In Karlovy Vary"Naše webové stránky využívají technologií externích reklam od služby, Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s.
Ty nám umožňují ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.“